Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vannak olyan ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak olyan ismerőseitek, akik állandóan azzal piszkálnak, hogy melyik csajt döntenéd meg?

Figyelt kérdés
Nekem töb kollegám is ilyen, sőt még egy csaj is ilyenekkel piszkál a melóban. Nyilván vannak akiket megdöntenék, de lehet én vagyok a hülye, de nekem nem ez a legelső, ami eszembe jut, ha valakit meglátok aki tetszik. Nektek is vannak ilyen simerőseitek? Esetleg ti is ilyenek vagytok? Nem gondoljátok, hogy ez idegesítő?
2017. aug. 15. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Van aki megtartja magának a vágyait és nem szeretné világgá kürtölni, hogy kit hogyan hol:D Megértem...
2017. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Játszunk akkor egyet:


Megölnéd, megdugnád vagy elvennéd (feleségül)?

Bellatrix Luna Black, Sunshinedoll, Cinnamon Tea.


Aki válaszol az dobhat fel még triókat. :)

2017. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Belatrix gyk-s csaj módjára random felszívódott a levelezésünk során :D Szóval őt megölném https://www.youtube.com/watch?v=HHP5MKgK0o8

Mivel a teát filterrel szoktam inni, ezért így nem lenne gyerek, úgyhogy feleségnek kizárva, szóval belemártanám (a teába a kekszet, mert úgy finomabb)

Sunshinedoll meg kizárásos alapon feleség. Bár fingom nincs ki az, de így jártam sajnos :(

2017. aug. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!