Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim féltékeny az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékeny az idősebb barátomra?

Figyelt kérdés

Hosszú történet,hogy ismertük meg egymást,de van egy férfi, aki 20 évvel idősebb nálam és magyon jóban vagyunk.

Nagyon jó barátom,szinte minden héten találkozunk.

Soha nem volt közöttünk több barátságnál. Kb befejezzük egymás mondatait, nagyon nagyon jóban vagyunk, kicsit olyanok vagyunk ,mint a lelkitársak. Azt mondta olyan vagyok neki,mint a huga. Felnézek rá stb,nagyon fontos barát,kb a legjobb barátom.

Van a psim,akit nagyon szeretek, mégis iszonyúan féltékeny az előbb említett pasira. Azt akarta,hogy ne találkozzunk többet,én viszont ezt nem fogom megtenni. Nem fogok lemondani a legjobb barátomról miatt. Szerintem egy pasinak sincs joga ilyez kérni.

Szerinte nem normális,hogy ekkora korkülönbséggel találkozgatunk és nem hiszi el,hogy mit lehet kezdeni ,amikor találkozunk,nem hiszi el,hogy beülünk kávézóba és simán dunálgatunk,elmegyünk ketten bulizni éjjel 1-ig ,hazajoz és semmi nincs. Pedig pontosan ez van....soha de soha nem volt közöttünk semmi.

Egyszerűen nem hiszi el.

Tudom,hohy fura,ami az idősebb pasival van,nekem is az, de így alakult, nem érzem a korkülönbséhet,amikor vele vagyok.

Szerintetek hogy bizonyítsam be neki hogy nincs semmi?

Nem hoszem el,hogy ennyire féltékemy a semmire...

20L


2017. aug. 18. 15:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,telefonról írok és siettem...
2017. aug. 18. 15:39
 2/19 anonim ***** válasza:

A pasim féltékeny az idősebb barátomra?

Igen.

2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Keress mast, aki elfogadja. Valakinek sok az ami kozted es az "apad" kozott van.


A bulizos resztol lett szamomra is "ah, nem kosz" kategoria, de ezzel nincs baj.

2017. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Valóban van abban valami,amit az tuolsó írt. Apukámat nem láttam 3 éves korom óta. Talán ezért is érzem magam jól az idősebb pasival...

miért lenne baj,hogy együtt járunk bulizni?

2017. aug. 18. 15:46
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben lehet hogy részedről nincs semmi érzelem,de hogy a pasi fejében már ezer gondolat megfordult,hót ziher.Amúgy okos az ürge,szépen lassan hálózza be az áldozatát :)
2017. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem hálóz be... meg is beszéltük annak idején, hogy se ő se én nem akarunk semmit a másiktól...

már 2 éve tart a barátság, egyszer nem próbálkozott be és nem is utalt semmire :)

2017. aug. 18. 15:48
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

szerintem egyáltalán nem nagy cucc, hogy 20 évesen ilyen naiv vagy


mint a mesében, egy 40 éves pali csak azért találkozgat a 20 éves tündérlánnyal, mert kíváncsi a sok gyerekes dologra ami történik vele


a barátod a realitás talaján áll, te naiv vagy, a jóbarátod pedig csak arra vár, hogy végre mikor fogod már beadni a derekad, arra vár, hogy szinte kérd majd hogy együtt legyetek, megjegyzem jó csaj lehetsz ha a pali tényleg ennyit vár rád

2017. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy igen.
2017. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6: Hogy ma is tanulj valamit.

Ez nem megbeszélés alapján megy. Azóta könnyen meglehet,hogy többet érez irántad csak ugye most van valakid....

Te egy fiatal naiv lány vagy. Ha egy korod -beli lenne,nem lenne gyanús a dolog,de ő egy 40 éves férfi.

Ébredj már fel! Egy 40-es férfi nem vinne bulizgatni meg kávézni ha nem akarna semmit.

Szingli? Ha igen,valószínűleg dug egy két 30-as nőt, na de egy 20 éveske? Azokhoz pont így kell közelíteni,ahogy ő teszi. Nagyon ügyesen csinálja, és te partner vagy.


Legyen akár hány éves egy pasi, a lelki társadnak a párodnak kellene lennie. Majd megtapasztalod,hogy ez gond lesz

2017. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Arról nem is beszélve, hogy a korral változik a relatív időérzete az embernek. 1-2 év nekem is egy "szemvillanás", nemhogy egy 40 évesnek, simán ki is várhat és még mindig friss leszel, meg ropogós. Míg vár, addig meg igen, elszórakozhat akár mással is, ha úgy van. Ne legyen igazam, de kivitelezhető.

31/f

2017. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!