Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek imponál az ilyesmi? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ha meglátjátok, hogy egy férfinál ennyi pénz van, akkor több esélyt adtok neki?

Ez bejön nektek? Csak őszintén, komoly válaszokat szeretnék! :)



2017. aug. 18. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
férfinél*
2017. aug. 18. 19:45
 2/63 anonim ***** válasza:
36%
És mégis hogy látnám meg? :) Egy ostoba gyökérnek gondolnám, ha mutogatná bárhol. Manapság egy régebbi okostelefont se vehetsz elő sehol szinte, anélkül, hogy bemérne 1-2 gyanús alak. Egyébként meg apám ennek az ötszörösét keresi meg kb egy hónapban, szóval nem igazán hatna meg sehogyan sem.
2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
71%

Nem, főleg, ha csak ennyi az, amit fel tudsz mutatni.


A pénzeddel nem lehet ágyba bújni, nem lehet együtt borozgatni, nem fogja a kezem nehéz időkben, vagy szülésnél, nem poénkodunk együtt, nem szórakozunk együtt. Nem szólít "Kincsemnek". Nem masszírozhatom meg, vagy főzhetek neki valami finomat.


Inkább, passzolok.


(De, tudom-tudom én csak kamuzok.)

2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
64%

Igen, bejön, ha ezt elküldi nekem valaki. Azért lottózom.


De ha egy férfinál van ez a pénz, az a férfi pénze. Más pénzéért nem fogok becsicskulni vagy kuncsorogni. Magamnak akarok pénzt.


Nem tudom, miért olyan nehéz elhinni, hogy nőként arról álmodom, hogy én magam vagyok milliárdos, miért csak arról lehet, hogy a faszi, aki bármikor leléphet és minden szart elvárhat a pénzért legyen pénzes.

2017. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
39%

szép, szép, de ink dolgozz azon, h stabil anyagi háttered legyen /sokszor ennyi/ és ne legyen gondotok a nővel. Am ezzel csajozni elég gáz dolog, de ugye nem vagyunk egyformák.


F

2017. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Sőt ha látom hogy ezzel akar imponálni, eléggé ellenszenvet ébreszt bennem:D
2017. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
43%

[link]

-.-

no comment

2017. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
48%
Meggyütt a segíly gyáááááj digedigedige :D
2017. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
40%
Én még csak ilyen nagy fuxos kanci..nynál láttam, hogy veszi elő a farzsebéből a köteg húszezrest. Gondolom ezt nem kell magyarázni miért kerülöm nagy ívbe. De mondjuk ő megteheti, mert valószínűleg csak az próbálná elvenni aki megunta az életét. Ha egy Átlag Józsinál látnék ilyet, azt gondolnám nem teljesen normális.
2017. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
16%
Azt mondják, van az a pénz, na de ezt inkább nem mutogatnám, ez ahhoz, csak alamizsna. Egy jobb pulcsit nem adnak ennyiért.
2017. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!