Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az ilyesmi alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az ilyesmi alkatú nők miért nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
40%
Mert kövér, mint egy bálna? Fiatal nő sportoljon, egyen tudatosan! Szerintem rendben van, ha mindenkinek más az ízlése. Ráadásul nekem a cula nőkről akaratlanul is mindig az agresszió jut eszembe, sok kövér nő agresszív kismalac.
2017. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
65%

és mi van ha pont az ilyen alkat tetszik? :)

(komolyan!)


24F

2017. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
59%

Moonlight Runner

szép nőiesen telt, feszes csaj, azért nem elhízott bálna :)


24F

2017. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
49%

Azokkal a hatalmas combjaival nem éppen "nőiesen telt".


Ha nem lenne szép arca, akkor kifejezetten csak azoknak kellene, akik erre a típusra buknak, de modellkedni valószínűleg nem vették volna fel.

2017. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
60%

Mert vágósúlyban vannak.

Amúgy ez a kép szét van retusálva, a valósághoz nem sok köze van, élőben nem ilyen feszes, hanem néhol löttyedt, narancsbőrös a súlya miatt.

2017. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
66%
Sokaknak bejön. Igaz a valóságban azok a nők is ilyen látják magukat akik nem ilyenek, hanem sokkal rosszabbak. De ők magukat ilyennek látnák. Emiatt is járatódott le a "curvy" és a "chubby" alkat az országban.
2017. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom kiadsam, akkor nagyon más az ízlésünk...és most nem a tökéletes alakú nőkre gondolok. Bőven csodás egy átlagos alkatú nő, a lényeg, hogy lehetőleg sportoljon valamit.
2017. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan ilyen nővel lehet igazán szexelni. Oda és vissza vagyok az ilyen nőkért.
2017. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy nem látszanak az inak, izmok, a fenét se zavarja, de hogy már az izületek kezdenek eltűnni az már nekem pl sok. Aki ennyire telt az elég egyöntetűen néz ki, ilyen szempontból jobb, ha kicsit tagoltabb.

30/f

2017. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon is tetszenek. 22/F
2017. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!