Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az mekkora negatívum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mekkora negatívum számotokra ha egy 21 éves srác számítógépen is játszik időnként?

Figyelt kérdés
Ettől még nem igénytelen dagadt, sőt sportos, van szociális élete, dolgozik... De amikor épp nincs hétvégén program, vagy épp nincs olyan hangulatban, akkor otthon játszik valamivel, de nem ez az egész élete.

2017. aug. 19. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az belefér, nincs gond vele. És ha mondjuk csak jobb időtöltés helyett.

Az a zavaró, ha állandóan a gépet vagy a telefonját nyomkodja valaki, mikor a másikkal beszél.

Én ez utóbbit nem bírom elviselni.

De sok lány is ilyen, őket biztos nem zavarja. :-)


N

2017. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem zavar, én is játszom nagyritkán. Viszont az zavarna ha mondjuk azért mert egy számítógépes játékban veszít, a kedve már a béka segge alatt van, esetleg ideges, nem szól hozzám.. Volt már ilyenben részem és nagyon nem tudtam tolerálni. De egyébként ha unatkozik és néha leül a géphez, az nem zavar, de ne részesítse előnyben.

25/N

2017. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam, szóval egyáltalán nem zavar. Ha a közös programok rovására menne a játék, akkor persze más lenne.

21L

2017. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bár így belegondolva, ez csak azért van főleg, mert szingli vagyok... kapcsolatban nyilván hanyagolnám, akkor nem lenne programmentes hétvége. Köszi a válaszokat :)
2017. aug. 19. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, és nekem még xbox-om is van, sőt néha játszom is rajta o.O, sőt barátnőm is van mellette, meg munkahelyem, és edzeni is van időm.
2017. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam játszani, de nem hatott ki a kapcsolataimra sosem.

31/f

2017. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna én is szoktam játszani néha, sőt eddig minden barátom ilyen volt és nyugisabb estéken együtt játszottunk szóval nálam még ez pozitívum is volna :)
2017. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, játszom a gépen.

A barátom 25 lesz jövő héten, szintén játszik.

Ez sosem megy a közös időtöltés rovására, szerintem teljesen elfogadható.


21/L

2017. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25 es 26 evesek vagyunk es jatszunk.
2017. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kozhiedelemmel ellentetben a lanyok is szeretnek jatszani, akar fius jatekokat is, veled sincs semmi baj. Magyarorszagon is mar evtizedes multja van a szamitogepes jatekoknak, ezen egyaltalan nem kell fennakadni. A mertek a fontos.
2017. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!