Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki ezek alapján? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki ezek alapján? Ha igen, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Először is leírom azokat a dolgokat, amik alapján úgy gondolom, hogy tetszem Neki (férfi munkatársról van szó)

-szinte mindig hozzámér

-időnként zavarban van és babrál a kezével, ha kettesben vagyunk

-hosszan a szemembe néz, csillognak is kicsit a szemei

-megjegyez minden apróságot, amit magamról mesélek

-képes velem órákat beszélgetni

-mindig fizet(ne) helyettem

-szokott szexuális megjegyzéseket tenni

-vagy éppen poénkodik olyan dolgokon, hogy mi lenne, ha hozzá költöznék vagy elutaznánk valahová

-volt már, hogy hívott valahová


Nos, ezek szerintem elég egyértelmű jelek, hogy ha nem is szerelmes belém, de tetszem neki valószínűleg. Ami kölcsönös is egyébként. Csakhogy nem haladunk egyről a kettőre, én már csak pár hétig leszek az adott munkahelyen, el is költözök a jelenlegi lakóhelyemről is.Ezt ő is tudja, ennek ellenére mégsem lép, megcsókolni sem akart még eddig..

Én nem szeretnék nyomulni, még így sem, hogy nagyon tetszik, úgyhogy most nem tudom mit kéne tennem.Egy évig dolgoznék másik városban, utána visszajönnék a mostani lakóhelyemre.


2017. aug. 19. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszhetsz neki, de lehet csak szórakozik, vagy ebben a helyzetben direkt nem lép, mivel úgyis elmész. Elég gyerekesnek tűnik. Hány éves?
2017. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
32, én meg 25 vagyok.
2017. aug. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!