Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel ütitek időtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel ütitek időtöket ilyenkor?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy nők ellen beoltott valaki, de valóban elkeserítő tud lenni a sok sikertelenség.

Nem tudom, hogy azért, mert afféle idealista karakter vagyok részben de valahogy mindig csalódok....hosszú.

Volt barátnőm korábban de vele nem igen találtuk a végén a közös hangot, nagyon mások voltunk és idővel kiütközött.

Én speciel neten nem szoktam ismerkedni, mert szerintem felesleges, idővel unalomba fulladó posvány, főleg itt.

De sokszor még egy értelmes beszélgetés sem nagyon jön ki, olyanokkal sem, akik feltesznek egy kérdést/kérést, hogy beszélgetni valaki.

Elszomorító dolgok ezek.

Szóval csak nézegetek itt kérdéseket, néha megmosolyogtat pár troll beszólás egy buta kérdésre, de elképesztő, hogy sokan vannak ezzel így.


2017. aug. 19. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a banat a kerdes pontosan? Nem ismerkedni vagyok itt, sot, elarulom, sehova sem azert megyek, hogy szabad preda legyek a ferfiak szamara.
2017. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Fú, hát én minden szabadidőmet arra áldozom, hogy kitörjek a rabszolgaéletből, ne keljen dolgoznom. A pénz nem érdekel, csak az életidőm, amit nem akarok pénzre váltani többé. Azt akarom csinálni egész életemben, amit én akarok, azt pedig nem, amihez nincs kedvem. Pl minden nap bejárni dolgozni. De úgyis sikerülni fog, mert hiszek magamban.
2017. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez ilyen burkolt felhívás a keringőre?
2017. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem felhívás.

Tényleg csak érdekel, ennyi az egész. :)

2017. aug. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!