Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, duci lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, duci lányok! Titeket zavar, ha aki udvarol nektek vékony? Nem éreznétek magatokat kellemetlenül vele stb.

Figyelt kérdés
Tényleg ducikhoz (90kg + ) szól a kérdés! Előre is köszi! 20/F

2017. aug. 20. 15:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%

10es én meg ha leírom, hogy nem tetszenek a duci lányok, mert bálnának gondolom őket, akkor (teljesen jogosan) le lennék pontozva, ilyen az élet. Azzal nincs baj, hogy nem tetszenek a vékony srácok, de hogy nzultálod őket, na azzal már vannak gondok.

(amúgy szeretem a duci lányokat, ne értsetek félre)

182/68

2017. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9%

Nem azt írtam, hogy utálom őket, hanem nem tartom őket férfiasnak.


Úgy, mint mondjuk egy férfi egy kövér nőt nem tart vonzónak.


Ennyi a dolog.


El kellene fogadni mások véleményét.

2017. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavar, meg még sok egyéb sem zavar. Egyben nézem az embereket, nem emelek ki tulajdonságokat. Fogjon meg benne valami, a humora, az esze, vagy valami, ami miatt szimpatikussá válik.
2017. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

#12 másik


Szabályzatban benne van, hogy ha nem értesz egyet másokkal, akkor a felfelé és lefelé mutató hüvelykujjakkal értékeld a válaszukat. Akik lepontoznak, azok szerint nem férfiatlan az, aki vékony. Ennyit jelent, nem többet. :)

2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
9%

#14


Tisztában vagyok a szabályzattal köszönöm.


Attól még erről kifejthetem a véleményem, nem? Ettől függetlenül, azt is leírhatom, hogy szánalmasnak tartom, mivel véleményt írni erről is jogom van, no mindegy.

2017. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%
#15 Senki sem mondta hogy nem írhatod le a véleményedet. Szólásszabadság van addig, míg mások jogait nem korlátozod vele. ;-)
2017. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
14%

14es:

"Szabályzatban benne van, hogy ha nem értesz egyet másokkal, akkor a felfelé és lefelé mutató hüvelykujjakkal értékeld a válaszukat. Akik lepontoznak, azok szerint nem férfiatlan az, aki vékony. Ennyit jelent, nem többet. :)

"


ŐŐ próbálom értelmezni amit írtál. Ha nem értek vele egyet lefele.

Jó. idáig vágom.


De mit is írt:

"Igen, mert nem tartom őket elég férfiasnak, hanem kisfiúsnak."


tehát, ezek alapján nem értenek sokan vele egyet.

Mivel nem értenek egyet ?? azzal hogy "ő nem tartja őket elég férfiasnak"


Mert nem azt írta hogy mert ők nem férfiasak, hanem azt, hogy ő nem tartja annak.


Innentől nem teljesen vágom, hogyan lehet vele nem egyet érteni abban, hogy ő mit milyennek tart ? :)



na mind1, csak elgondolkodtam....

2017. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
13%
Köszönöm #17!
2017. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#17 Nem értenek vele egyet, másképp vélekednek. Tudom, én kezdtem a szavakon lovagolni, de mindennek van egy határa. Maradjunk annyiban, hogy neki is van joga véleményt nyilvánítani, és másoknak is van joga reagálni rá. Egyikőjük sem szegett szabályt. ;-)
2017. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Megragadtátok a témát rendesen:)
2017. aug. 20. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!