Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér, duci lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, duci lányok! Titeket zavar, ha aki udvarol nektek vékony? Nem éreznétek magatokat kellemetlenül vele stb.

Figyelt kérdés
Tényleg ducikhoz (90kg + ) szól a kérdés! Előre is köszi! 20/F

2017. aug. 20. 15:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

19: Persze, értem én :) Ha elvonatkoztatunk attól amit írt, és átfogalmazzuk akkor teljesen igaz hogy nem értünk vele egyet.. csak azt nem értem hogy hogy nem lehet egyet érteni azzal hogy valaki hogy érez..

Egy példa de ez alapján életszerű:

Odamegyek egy lányhoz, gyere hazaviszlek.

- Jajj de én nem érzem azt hogy veled szeretnék menni.

- Nem értek veled egyet, mert TE velem akarsz jönni :)


Háát őő :) Nekem olyan faramuci :) Ha elfogadom hogy nem akar velem jönni, akkor teszek érte hogy velem akarjon és van esélyem, ha nem fogadom el akkor felháborodok de esélytelen hogy eljön velem szobára, max erőszakkal :)


De nincs vele bajom mint írtam csak elgondolkodtam ezen.


Ahogy azon is, amikor elvonatkoztatva egy férfi nyomja lefele a nyilat hogy de igen, a vékony férfiak férfiasak. Nekem, mint hetero férfinak ez annyira meglepő, soha, egy férfira se néztem rá hogy hűű ő mennyire férfias.. Hidegen hagy hogy kövér vékony, magas alacsony. teljesen.

2017. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
#21 nyilván egy hetero férfi nem annyira nézi hogy melyik férfi férfias, és melyik nem. De a férfiasságot pusztán a vékonysággal azonosítani eléggé szűklátókörűségre utal. Ha csak ez az egy változó lenne, akkor a férfiatlanság kifejezés nem is létezne, csak anyit mondanánk rá, hogy vékony. :)
2017. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

őő hogy már megint kezded :) ez a terelgetés nagyon jól megy, juhászsulit nem indítasz ? :)


Natehát :) ha "a vékony nem férfiasra" mondjuk hogy nem fogadjuk el, akkor az még nem azt jelenti hogy a nem vékony az férfias :)


hozzak ollót, vagy anélkül is vágod ? :)

2017. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23 nyilvánvaló! (Terminátor vagyok :) Ez igaz oda vissza.
2017. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de egyébként egy átlag lánynak eleve könnyebb magához képest "nagyobb darab" párt találni.
2017. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
Ha bunkó lenne,vagy nagyon buta,az zavarna,nem a vékonyság.Vagy olyan büdös,hogy ahhoz képest a borz permet eau de toilette.
2017. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
Zavarni sosem szokott udvarlás, ha az illető igényes. Az, hogy kivel jönnék össze... az átlagostól a mackós/kövérkésig szokott bejönni nekem egy férfitest, de ah az arca megfog, vékonyabbal is összejönnék (kórosan vékonnyal, akinek kiállnak a bordái, nem) - ha nem lennék foglalt.
2017. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: nekem nem jönnek be a vékony pasik. A testesebb, de azért izom is van típusokat szeretem..
2017. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek az ilyen girnyók?! Hogy lehet valaki ennyire lúzer?!
2018. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!