Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megtudja egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megtudja egy nálam próbálkozó hímnemű egyed, hogy van barátom, akkor miért feltételezi rögtön, hogy a barátom egy gusztustalan kis féreg?

Figyelt kérdés

Rendszeresen ez van, valamelyik elkezd udvariasan kérdezgetni róla, és mindenre flegma válasz jön, de volt, amelyik megmondta, hogy biztos azért inkább a barátom kell, és nem ő, mert nekem is a bunkók kellenek, mint a többi nőnek.

De volt olyan is, aki nem is próbálkozott nálam, hanem barátilag közelített, sokat beszélt velem, és több hónap után betámadott, hogy mekkora b.arom a barátom, és milyen szánalmas vagyok, hogy azt hiszem, hogy komolyan vesz engem, meg minden apró információt, amit tudott, kiforgatott és úgy állított be, hogy idióta vagyok. Például, hogy mekkora csicska a barátom, hogy 3 és fél év kapcsolat után még nem jegyzett el, és madár vagyok, ha azt hiszem, hogy örökké fog tartani, komolytalan a kapcsolatom, mert fiatalabb nálam a barátom ésatöbbi.


Olyan, aki normálisan állt a témához, elvétve akadt csak.

Miért van ez?


2017. aug. 20. 21:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el semmit de szerintem is egy gusztustalan kis féreg a barátod!!! PÖHHHH (ez egy köpés volt)
2017. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem fröcsögni jöttem, csak foglalkoztat a kérdés, mert tényleg sok ilyen történt már. Oké, hogy ott van magyarázatnak, hogy neki ettől jobb lesz az elutasítás, vagy az is, hogy megpróbál meggyőzni, hátha a karjaiba omlok, de nehezen hiszem el, hogy tényleg csak ennyi áll emögött, mert szörnyen primitív dolognak tartom. Többet néztem ki ezekből az emberekből. Az a visszautasítás, amikor azért történik, mert foglalt a másik, teljesen személytelen, ezt kellene szerintem a legkönnyebben elengedni. Az más, ha megalázzák, megsértik, vagy csak szimplán a külseje vagy a személye miatt történik.
2017. aug. 20. 22:05
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én magyarázat nélkül kinevettem az ilyeneket.Aztán amikor a barátom bejött a munkahelyemre és meglátták ezek a talpnyalók,úgy sunyítottak,mint a pókok.

Pedig el sem mondtam neki,hogy nyomulni próbáltak a szerencsétlenek.Elég volt végignézniük,hogy a barátom egy nyugodt magabiztos férfi,akin azért látszik,hogy nem lehet ujjat húzni vele és másnap fura módon mindenki mondta,hogy nahát milyen szimpatikus a barátod,meg nem is mondtad,hogy milyen jó pasi,meg kondizik talán?

2017. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

"Minek kellene a semmire összeházadni?"


Miért, mire akarsz?

A jó házasságok egyik titka pont az, hogy a felek közösen hozták össze a közös egzisztenciát. Ez rengeteg közös munkát és közös döntést, azaz együtt-működést kíván. Az meg ugye... fejleszti a párkapcsolatot.

2017. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, téged hogy talál be ennyi férfi, nekem mióta párom van, kérdésig se jutnak el, nemhogy még a kapcsolatomat elemezzék...
2017. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell beállítani a kérdezőt úgy mintha állandóan flörtölgetne. Máskor meg szidjátok a másikat, mert egyből azzal indít, hogy van párkapcsolata és meg sem hallgat titeket! Döntsétek már el, hogy akkor melyik esetben vagyunk r*b*ncok..
2017. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is előfordul, de egyszerűen az ilyen embert lekoptatom. Persze, nem bunkón, csak megmondom neki, hgoy bocs, foglalt vagyok.


Persze, 99% rögtön nekem esik, hogy hazug rbanc vagyok, a (nemlétező) párom meg pöts, de hol érdekel? Az ő szegénységi bizonyítványa, nem az enyém.

2017. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!