Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi férfit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi férfit szeretnék magam mellett tudni. Ez olyan nagy baj, esetleg nagy kérés volna?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Részletes elvárás(ok) ?
2017. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2017. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Öhmmm és mi is a kérdés? Vagy most privátokra vársz, akkor írd azt, nem lesz hiány benne, ha kiteszed :) Amúgy nem nagy kérés, csak ez attól is függ te mit tartasz igazi férfinak. Mik volnának azok a jellemzők amit egy igaz férfi hordoz szerinted?
2017. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Jhaaaaj, én meg egy szerethető, igazi nőt, még sem írom ki... :D
2017. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mindenki azt ír ki amit akar és amire kíváncsi szerintem.

Ezekre gondoltam:

Legyen neki egy fajta kisugárzása, a magabiztosság is jellemezze. Ne legyen az a túlzottan önimádó ezen a téren határokat nem ismerő személy. Legyen romantikus még ha nem is erőssége de a maga módján próbálkozhatna. A figyelmesség, törődés, őszinteség fontos. Gondoljon a jövőre itt arra gondolok, hogy ne minden második nap bulizzon és igya magát részegre. Mindenről lehessen vele beszélni. Tudjon megnevetettni, adjon magára. Legyen meg benne a slamposság de közben a kiöltözéssel se legyen próblémája.( Amelyiket a helyzet, kedve megkívánja.) A szeretetét tettekkel ne pénzzel fejezze ki. Ha mellette vagy érezhesd azt hogy már pedig bármi van te biztonságban vagy. stb. stb.

2017. aug. 15. 21:16
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
"Gondoljon a jövőre"...itt buktam bocsi :(
2017. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiknt mondom, hogy van ilyen, igen. Nem akkora hú de nagy elvárás.
2017. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

"Mindenki azt ír ki amit akar és amire kíváncsi szerintem. "


Aha... És te mire is vagy kíváncsi, ami korrektül megválaszolható? De akkor válaszolok a kérdésedre:


Nem nem baj, mindenki akar magam mellé egy társat, de a kérdés értelmét továbbra se látom.

2017. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Majd mindjárt jönnek, csak győzd szusszal :"D
2017. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak ennyi lenne az elvárásod kérdező, minden péntek esti otthonülő, de amúgy korrekt rejszgépnek lenne barátnője :D
2017. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!