Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedésről van szó. Nagyon tetszik a srác, mindenről el lehet vele beszélgetni. Azt mondja, komoly kapcsolatra vágyik, leírta, milyen tervei vannak az életében. Azt hiszem elég nyílt, őszintének tűnik, azonban 2 hét után most elkezdett kacér üzenetek írni. Nekem ezzel nincs bajom, tetszik is, csak nem tudom, mennyire vehető ezek után komolyan. Vajon valóban akar kapcsolatot, vagy csak egy/pár éjszakás kalandot keres? Emellett még sok mindenről szoktunk beszélgetni, továbbra is elég jól kijövünk, de közben már sokszor előjött ezzel, virtuálisan kb. már le is feküdtünk, igaz tényleg csak szövegek alapján. Nekem különben nagyon tetszik, nemsokára találkozni is fogunk, de nem tudom, lehet-e ebből valódi kapcsolat? Srácok, ha ti valóban barátnőre vágytok, akkor előjöttök ilyenekkel már neten is? (23-27 éves korosztály)
2017. aug. 22. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh, nagyon érett lehetsz agyba ...
2017. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha kapcsolatot akar,akkor 2-3 uzi utan talira hiv. Max 1-2 nap.


Ez a srac biztos,h csak egyejszakasat skar.

N

2017. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hívott már találkozni, de mondtam, én még várni szeretnék vele, lassan viszont már mennék.
2017. aug. 22. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nehéz megmondani. Én is a neten ismertem meg a mostani barátnőmet, hamar megtaláltuk a közös hangot, mi is mindenről és full őszintén tudtunk beszélni, igen mi is kacérkodtunk a gondolattal, huztuk egymás agyát. Meg mondom öszintén csak barátként tekintettem rá, maximum érzelemmentes szeretkezéssel vegyitve, kívánni kívántam. Első találkozásunkkor mikor megláttam zugtam teljesen belé, leírhatatlan érzés, pillanatok töredéke alatt történt. Az a mosoly örökre beleégett a retinámba. Jó tudtam nem közönbös számomra (oda vissza érvényes), de ekkor tudatosult bennen hogy szerelmes vagyok, ráadásul kölcsönös :)

Azóta is együtt vagyunk, már lassan 1,5 éve, igaz nem sok, de ugyan ugy olyan intenzivitással veszek meg érte.

Találka során sok minden kiderülhet, tanácsolom azt megvárni, és figyeld meg a viselkedését. Könnyen szoktam csajozni, és elég közvetlen szoktam vele is lenni, de első találka során annyira zavarban voltam, meg is jegyezte a barátnőm másnap milyen furcsa voltam, állítólag igézően néztem, én nem vettem észre, bár akkor kenyérre lehetett volna kenni, de fene gondolta ennyire látszani fog. Na mindegy nem ez a lényeg, figyelj oda mit és hogyan csinál az első találkán, és sok sikert :)

2017. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis hová akarsz várni, hmmm?


Egyébként igen, előjönnek, pár heti beszélgetés után már nálunk is felmerültek pikánsabb témák is, de hát felnőttek vagyunk.

Aztán harmadik randin lefeküdtünk. Ennek több, mint egy éve, azóta már összeköltöztünk. Nem ezen múlik, hogy mit akar tőled a másik fél.

Aki csak dugni akar, az vár (max addig van neki más melletted), megdug és elhagy.

2017. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, mintha magunkról olvastam volna :D


(#5)

2017. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5-6 Az vicces lenne :D De nem hiszem :)
2017. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!