Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az sok férfinek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sok férfinek, ha egy lány nem kezd kapcsolatba olyannal, aki a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a nézetet. Nekem számít, hogy egyedül éljen egy felnőtt, már 30-hoz közelítő férfi. Egyrészt önállóbb az ember külön, másrészt megtanulja elvégezni a házimunkát. Amíg egy pasinak ott van az anyja,addig biztos, hogy nem fog tudni mosni,takarítani,porszívózni,stb... A másik pedig, hogy egy kapcsolat elején a férfiak még megpróbálják elvarázsolni a nőt. Na most,az első szexnél gyakorlatilag mindenemet behúzva és megalázkodva kell bemennem,hogy a pasi szüleire jó benyomást tegyek. Nem nyúlhatok semmihez a konyhában, figyelnem kell mások magánszférájára,ráadásul a szülőnek is teher, hogy ott vagyok. A szexben nem engedhetem el magam. Ünnepnek számít, ha a szülő nincs otthon, pedig ez utoljára tizenévesen volt menő. Rengeteg kínos helyzet és megalázkodás következik ebből. Hiába vagyunk felnőttek, gyerekként leszünk kezelve. Szerencsére eddig minden párom bérelt külön lakást,szóval nem állt fenn ez a probléma. De itt is látom, hogy sok pasi panaszkodik az olyan lányokra,akiknek nem tetszik, hogy a szülőkkel laknak. Azért szerintem ebbe érdemes belegondolni,nem feltétlen velünk van a baj.

20l


2017. aug. 23. 10:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Valami van abban, amit mondasz, de nekem mások lennének az indokaim. Nem minden férfi anyuci pici fia. Az én párom a szüleivel élt, mikor összejöttünk, ettől függetlenül takarított, szükség esetén főzött. Én megalázó helyzeteket nem tapasztaltam.

Az számított inkább, mennyire befolyásolják a döntéseiben. Mivel láttam, hogy nem, nem volt probléma, de ha ez nem így lett volna, akkor lett volna érthető, ha megkérem, költözzön el.

Amúgy kérés nélkül is megtette, amint lett motiváció, vagyis én.

2017. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Ez tényleg így van. Két éve vagyok együtt a párommal, aki még a szüleivel él és általában mindig náluk vagyunk. Nem tudom elengedni magam, állandóan meg kell felelni a szülőknek, folyamatosan tehernek érzem magam. Persze a párom nem érti, mi a bajom ezzel... és sokszor úgy kezelik őt mint egy gyereket, ami nagyon zavar engem. 21/L
2017. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
2017. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

Már ne haragudj, de neked van külön lakásod vagy bérelsz önerődből? Vagy csak ez egy egyoldalú elvárás, mert te vagy a "nő". Jó persze nem vagy 30 fele, de hát az önállótlan kislány még is csak igazi férfit akar, nem tudni milyen alapon.


Amúgy nem baj, 30 fele már tényleg illik, csak röhej amikor ezt kislányok várják el szerintem.

2017. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Ja és sokszor a szülei befolyásolják bizonyos döntésekben, inkább rájuk hallgat, mint rám. Ebből nyilván sok veszekedésünk származik, ami szerintem nem lenne, ha külön élnénk. Külön költözni még 1-2 évig nem fogunk tudni valószínűleg. 21/L
2017. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%

20 évesen érdekelne, hogy te otthon laksz e :)


amúgy nálam ez egy elég jó szűrő, több csaj volt aki ott pattintott le amikor mondtam, hogy még szülővel élek


konkrétan volt egy 26 éves csaj aki szintén szülővel élt és amikor mondtam, hogy én is még szülővel élek onnantól se kép se hang :D


kicsit vicces, de baromi jó szűrő :P

24 éves vagyok, elég jól keresek, főállásban dolgozom, saját házra gyűjtök és ha külön költöznék talán még többet tudnék félrerakni :D de max ennyi menne el, mint most

igaz most egy 6 hálószobás elég luxus körülmények között, aminek nagy részét nem használjuk ki (ketten élünk), amúgy meg valami kis lakást bérelnék, mert minek nagyobb?

de persze eddig nem jutunk és ez így van jól

akit meg nem zavar, hogy szülővel élek azok esélyesek és láthatják az egész történetet akár :)


ja és ami fontos mindenki maga dönti el milyen igénye van, nekem se kéne olyan csaj aki húzza a száját, mert szülővel élek

2017. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudj, de ezeket az elvárásokat te is tudod biztosítani a férfinek? Mert ha neked ezek az elvárásaid, akkor a férfi is joggal várhatja el, hogy te is egyedül lakj, saját pénzből fizess mindent. Ha te jelen pillanatban még otthon élsz, vagy albérletben, de azt a szüleid fizetik, akkor semmi jogod hozzá, hogy az általad írt dolgokat elvárd egy férfitól, ugyanis te sem tudod viszonozni.
2017. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%

#6-os vagyok:

ja és a lényeg még, hogy nem anyagi megfontoltságból élek még otthon, de elég sok dolgot én fizetek, inkább én segítek, mint fordítva

2017. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%

Hát vegyél önerőből saját házat, aztán Utána elvárhatod te is ugyanezt egy férfitől.

Ha meg nincs neked, csak a másiknak elvárás, akkor el vagy szállva magadtól.

2017. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

#6 Köszönöm. Valóban létezik ez a véglet is, na meg ha valakinek van egy jó, többgenerációs lakása, az maradhat ott nyugodtan. Nyilván egy pici házban más a helyzet, mert ott mindig kerülgetni kell egymást, de nem egy nagy házban, ahol mindenkinek kényelmesen megvan a saját kis mozgástere, szférája.


Ettől függetlenül kérdező, én értem az érvelésed, de az is érdekelne, hogy te külön élsz-e, és ha igen, akkor önerőből bérelsz albit/vettél lakást?! Ugyanis ennyi erővel megfordíthatjuk a helyzetet: a pasi is érezheti magát feszélyezve, ha nálatok vagytok, és otthon vannak a szülők. Márpedig szerintem úgy a jobb, ha nem a p*na jár a házhoz, hanem igen is, a pasi megy 'udvarolni.' Tudom, ez régimódi felfogás, de működik.


21/L

2017. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!