Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az sok férfinek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sok férfinek, ha egy lány nem kezd kapcsolatba olyannal, aki a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a nézetet. Nekem számít, hogy egyedül éljen egy felnőtt, már 30-hoz közelítő férfi. Egyrészt önállóbb az ember külön, másrészt megtanulja elvégezni a házimunkát. Amíg egy pasinak ott van az anyja,addig biztos, hogy nem fog tudni mosni,takarítani,porszívózni,stb... A másik pedig, hogy egy kapcsolat elején a férfiak még megpróbálják elvarázsolni a nőt. Na most,az első szexnél gyakorlatilag mindenemet behúzva és megalázkodva kell bemennem,hogy a pasi szüleire jó benyomást tegyek. Nem nyúlhatok semmihez a konyhában, figyelnem kell mások magánszférájára,ráadásul a szülőnek is teher, hogy ott vagyok. A szexben nem engedhetem el magam. Ünnepnek számít, ha a szülő nincs otthon, pedig ez utoljára tizenévesen volt menő. Rengeteg kínos helyzet és megalázkodás következik ebből. Hiába vagyunk felnőttek, gyerekként leszünk kezelve. Szerencsére eddig minden párom bérelt külön lakást,szóval nem állt fenn ez a probléma. De itt is látom, hogy sok pasi panaszkodik az olyan lányokra,akiknek nem tetszik, hogy a szülőkkel laknak. Azért szerintem ebbe érdemes belegondolni,nem feltétlen velünk van a baj.

20l


2017. aug. 23. 10:00
1 2 3 4
 11/35 A legrosszabb ***** válasza:
59%
Ne aggódj, én is kínosnak tartom, amikor a 25-30 éves felnőtt kislányok még mindig otthon kínlódnak a nevetségesen alacsony 120 ezer forintos nettójukkal, és reménykedve várják, hogy vagy szingliként egy jóképű, tehetős ürge megmentse őket, vagy párkapcsolatban a pasikájuknak végre összejöjjön a lakásra való és berakhassák oda a seggüket. Gyanítom, te a kettő közül lehetsz valamelyik annyi különbséggel, hogy már húszévesen nyitogatod a csipádat az elvárásokra.
2017. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%

Az önállósághoz annyit tennék hozzá, hogy a párom a szüleivel lakik és úgy csinálja a házimunkát mint a kisangyal, az exem meg külön albérletben lakott és az anyja járt hozzá takarítani.

Az, hogy ki életképes, nem attól függ, hogy hol lakik...


Amúgy jogos elvárás, amennyiben te tudod nyújtani ugyanezt. Neked van saját lakásod, vagy albérleted, amit saját keresetből tartasz fenn?

2017. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Lazy Lover ***** válasza:
69%
akkor várd el ha neked is van lakásod! de nem értem ebben a putri országban mire fől várják el....
2017. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Te 20 évesen egyedül képes vagy bérelni lakást? Nem mindenki anyuci pici fia, aki otthon él. Mekkora xar vagy.
2017. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
Ily módon meg is fordíthatjuk a dolgot? Neked van saját lakásod, mert kapcsolat elején én jobban szeretném, ha én mennék a lányhoz, és kínos lenne, ha a szülei hallanák, hogy mit csinálunk.
2017. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekek, szerintem annyira le lett oltva szegény csaj, hogy már vissza sem mer írni. A másik, hogy nagy valószínűséggel csak provokáció és kitaláció a kérdés, figyeljétek meg, mindjárt beírja, hogy: "csak kitaláció volt az egész, kíváncsi voltam a sok nyavajgó pasira"
2017. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%

#16:

lehet ő maga csak provokálni akart, de vannak ilyen nők, pár ilyet kifogtam én is, de szerencsére gyorsan lepattintottak és nem rabolták az időmet :D

2017. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%

Amig a nô is othon lakik ,addig kus. Nem ertem milyen jogon vàrnàd el ,hogy a pasinak lakasa legyen vagy alberletet fîzessen.

n25

2017. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
40%

Én annyit várok el, hogy ne szülőkkel és ne 20 lakótárssal éljen. Hogy ezt hogy oldja meg, az nem érdekel, az se érdekel ha albérlet, ha kapott egy lakást, vagy vett. Egyedül éljen és legyen képes önállóan is életben maradni.


Akinek ez sok, annak búcsút intek és kész.


Nekem van saját lakásom (hitelre vettem).


26N

2017. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A házimunkás részben szerintem tévedsz. Mi az, hogy nem tud porszívózni? Ez valami vicc akart lenni? Többi házimunka se valami nagy dolog, mondjuk 1 mosógépet valóban bonyolultabb beüzemelni, de azért gyorsan megtanulható. A kérdésed többi részében valóban van igazság sajnos.
2017. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!