Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés
Edz, de csak hobbi szinten, hogy látszódjon, de nem minden erről szól, dolgozik, van kocsija, olvas könyveket, tud sütni egyszerűbb kajákat, bulizni jár barátaival, jól öltözik, arca egyeseknek bejön egyeseknek nem, de tegyük fel neked is tetszik, értelmes, intelligens, nem félős DE nem valami beszédes, kicsit unalmas is, és nem nagy mókamester, nem sűrűn poénkodik. A negatívumok elnyomnák a pozitívumokat, vagy nem?

2017. aug. 24. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem

döntök

helyetted!

2017. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha unalmas, akkor felőlem egész nap megszakadhat a kondiban, akkor se kéne.
2017. aug. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval a negatívum erőseb mint a pozitívum. Oks. Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 24. 06:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mi a negatívum. Egy unalmas embernek általában nincsenek saját gondolatai és önálló véleménye. Ilyen emberrel én szóba se állok, vagy rövid úton ráunok. Ez azért nem egyenlő azzal, hogy kicsit kancsal vagy kusza a fogsora, érted..
2017. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. A bulizni jár rész nem tetszik, mert én nem szoktam ezért nem tudok ebben partner lenni. Minden más viszont nem zavar. Olyan nincs hogy valaki unalmas, maximum valaki szerint az vagy, de más szerint meg lehet hogy pont nem. Ez nagyon relatív.
2017. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát nézzük egyenként:

Kondi?- van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Ami szerintem nagyrészt igaz. Szóval a kondi mindenképp jó pont. (Az arcával nem tudok mit kezdeni)

Kocsi-oké, nem annyira érdekelnek az anyagiak, nem vagyok gold digger

Könyv olvasás- értelmes, beszédtémának is jó

Sütés- jó ha el tudja látni magát

Buli- teljesen jó, ez a normális

Jó öltözködés- jó ízlés

Értelmes, intelligens - nem árt

Nem félős- egy fiúnál minimum szerintem

Poénkodás - jó ha van, ha ő nem mondd, de veletek nevet, ha valaki mondd egy jót, és érti a poénokat, szarkazmust, akkor szerintem nem probléma

Nem beszédes és kicsit unalmas - a nem beszédes változhat, de egyébként nálam ez elég nagy negatívum, ezért az egész végül azon múlik, hogy mennyire unalmas. Ha minden találkozásnál eljön az a pont, amikor ráunsz, akkor az már rossz

2017. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!