Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki a kismellű lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a kismellű lányokat kedveli?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy a pici (AA-A) mell az igazi, legszebb, legnèpszerűbb, nagy melle csak a kövér nőknek van.

Sok nőtől hallani, sokkal jobb, hogy nekik pici van, mivel kisebb a mellràk esèlye, a nagy melk szexuálisan érzéketlen, könnyebb sportolni, öltözködni, aludni, sose fog lógni, és biztosak benne, hogy a pasi nem csak szexet akar két nagy csöccsel, hanem önmagukért szereti őket. Konkrétan ismerős làny mondta, aki koràbban husi volt (155cm/55kg)majd jelentősen lefogyott (155/kb 35kg), és a mellmerérete D-ről A-B körülire csökkent, sokkal boldogabb azóta, mivel a pici mell szebb és praktikusabb, nincs olyan problèmàja, mint nekem, hogy csak a mellemért néznek meg, őt önmagáért.

Én vèkony-átlagos vagyok (170cm/58kg), viszont elég nagy mellem van (75D-E)

Amikor csak 50kg voltam, az alakom alapjaiban akkor sem vàltozott, a mellem se lett AA-s (70C-D volt).

Itt az oldalon is írjàk a férfiak, csak az icipici a jó, B és afelett màr nagy, illetve a filigràn, tini-modell testalkat


2017. aug. 24. 15:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
Ez épp annyira igaz, minthogy a kisebb hímvessző jobb a nagynál. D
2017. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Én is örülök, hogy kicsi a mellem.:)
2017. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is nagy mellem van, sajnos lóg is és mindenhol azt lárom, hogy a férfiaknak a kicsi tetszik, mert az feszes, peckes és ezért nagyon utálom a melleimet :(
2017. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is a kisebb cici tetszett amig a lanynak akibe szerelmes voltam (es mostmar a parom) elkezdedd hirtelen noni :D O mar 18 volt mikor szerintem a duplajara nott kabe es innentol mar ez a mellmeret tetszik. Szoval ez hulye kerdes, a mell "tulajdonosa" tetszik nem maga a mell.
2017. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj ha kicsi, csak legyen durva nagy.
2017. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, nem ez dönt egy normális férfi esetében. 34F
2017. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
Hát legjobb a közepes, mint mindenben (a nők is ezt mondják a péniszméretről, hogy túl nagy rossz, túl kicsi rossz, legjobb a közepes). Mellből is az a legjobb amit már lehet markolni és szabad szemmel is jól látható, de azért még nem megy át a túlsó végletbe.
2017. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanez velem is a helyzet, 75-C-D 50 kg-hoz 165 cm :/ iskola óta cikiznek, hogy tőgyeim vannak... meg, hogy nagyobb a mellem, mint a fejem. Ami nem igaz azért valljuk be.

Primitív szokásként azonosítottam magamban, hogy valakit egy testrész miatt csúfolnak, főleg nők a másik mellét "veszik elő", hogy nagy vagy kicsi. És arra jutottam, hogy aki ilyen egyszerű, hogy csak ezt tudja rajtam kifogásolni, az meg is érdemli, hogy ilyen szarságra pazarolja az idejét.

Azért jól esik, mikor szépen áll rajtam egy dekoltál póló vagy ruha, ők meg teszik bele a tömést a mosdóban :D vicces. Azóta elégedett vagyok a saját nőiességemmel.

2017. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkora kamu kérdés, mint a ház.


"ismerős làny mondta, aki koràbban husi volt (155cm/55kg)majd jelentősen lefogyott (155/kb 35kg), és a mellmerérete D-ről A-B körülire csökkent, sokkal boldogabb azóta, mivel a pici mell szebb"

Elmondom neked, hülyegyerek, hogy ilyen fogyás után azok a mellek úgy néznek ki, mint egy szottyadt mazsola. Majd pont ettől lesz bárki boldog, persze...


Az első bekezdés is úgy, ahogy van, baromság.

Találj ki jobbat!

2017. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

#9


Már maga a 35 kg-os nő elképzelése is egyszerre vicces és rémisztő. 35 kg-os nő az gyakorlatilag etióp éhető testalkat, kilógó bordák...


Szerintem is kamu a kérdés, pontosan az ilyen bakiparádé miatt. 35 kg az rettentő kevés, még 155 magasan is. Technikailag melle sincs, ha 35 kg. Sőt, ez a lány anorexiás, ha igaz a sztori.


De mivel nem igaz ezért kérdező "mice try!"

2017. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!