Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki világosítson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm valaki világosítson fel, az ilyen ember hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak csak a tinglitangli ment, nem tudott barátnőt fogni. Randikat azért össze tudott hozni, szex is volt, de nem lett barátnője, max ilyen havicsajok, ahogy én mondom.

Erre most lett barátnője nemrég, egy ideje már randiztak, és ma bemutatta nekünk. Aaah, igazi bomba nő. Minden túlzás nélkül 10/10-es. Vannak ismerőseim akik jóval sikeresebbek csajozás terén, azoknak sem volt ILYEN nője. Gyönyörű szép babaarc, tökéletes, de tényleg tökéletes alak, és az a haj... Hosszú, dús, erős, fényes. És szép ruha, láthatóan tudja mi áll jól neki, és nőies stílust képvisel. És nem volt kivakolva se, csak szempillaspirált szúrtam ki rajta, meg némi ajakszínezőt, de az gyorsan eltűnt az evés-ivásban. És elbűvölő volt, olyan kis cuki, aranyos, buta sem volt... Fú, hát tényleg egy 10/10-es maca. Az a típus, aki ha mondjuk felszáll a metróra, a legtöbb faszi megbámulja sunyin. Hosszú, karcsú lábak, nőies, arányos vonalak, megnyerő, bájos arc.

Írtam a barátomnak később, árulja már el hogy szedte fel, azt írta, már mondta, hogy neten. Mondom jó, de a netes ismerkedés a pokol legnagyobb bugyra, mi a titka? Aszongya nincs titka, sőt már ő is beleunt, csak még utoljára felment hogy csekkolja, lejárt-e már az előfizetése, és megnézte az újakat, és az egyiknek, neki, még utolsó próba cseresznye módon dobott egy levelet. És ez lett belőle. Hát én lehidalok. Már épp amikor feladná, egy ilyen nő??? Mondtam neki, menjen 5-ös lottózni még most, amíg ilyen a csillagzata!!!

És jól elvannak, meg nem ilyen beképzelt amúgy, meg a családi háttere sem az a sznob pénzes világ. Egyetemista, kicsit az elején meg volt szeppenve, de utána feloldódott, és jófej volt.


2017. aug. 24. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs itt túl nagy titok, azt mondják, hogy az életben egyszer mindenkire rámosolyog a szerencse, már amennyiben ezt annak lehet nevezni, csak tudni kell időben felismerni hogy mikor van az a pillanat. Amúgy az ilyesmi akkor szokott bekövetkezni, amikor legkevésbé számít rá az ember...
2017. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Egészen véletlenül összejött a haverodnak egy fullos csaj. És most gondolj bele, hány ezreknek, hány tízezreknek meg nem nagyon akar összejönni semmi. Szóval emiatt nem nagyon kéne felfújni a dolgot...
2017. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
😂 Édes Istenem ez a leírás. Nőként mindig jót mosolygok az ilyen túláradt férfiúi magasztaláson.😁
2017. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Edes Istenem en is ezt mondom, hogy uristen, ugy beszeltek errol mintha ez lenne a legfontosabb a kulso. Mar bocs de a belso k..va fontos. Szanalmas .
2017. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerencse. Nekem is volt. Egyszer.
2017. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!