Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Ma reggel a barátnőm rosszul érezte magát, fájt a feje és az ágyból is alig tudott kikelni. Elég határozottan, de nem kiabálva vagy ilyesmi, mondtam neki, hogy ne menjen dolgozni, én így nem szívesen engedem ki az ajtón. Majd délután elmegyünk dokihoz és kiírják. Így is lett. Ő most alszik nekem meg kissé bűntudatom van. Ugye nem bántottam meg vagy voltam durva, esetleg telepedtem rá nagyon? Tényleg csak neki akarok jót.

2017. aug. 18. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem csináltál.

31/f

2017. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy rossz ember vagy-e de ez normalis viselkedesnek tunik.
2017. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel bántottad volna meg? A határozottság nem sértő. Az, hogy ideiglenesen átvetted az irányítást az ő dolgaiban, az sem az. Jelen helyzetben, mivel a barátnőd rosszul volt, kb. kettőig nem látott, gyakorlatilag a fizikai állapota levitte egy kicsi gyerek szintjére, ez bizony indokolt volt.

Ne érezd rosszul magad.

2017. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Nincsen para. Ez amugy jo, hatarozott ferfinek tuntel a szemeben szerintem.
2017. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lettél volna szaralak, ha azt mondod neki, ne hisztizzen semmi baja és húzzon dolgozni.
2017. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!