Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek milyen arányban érvényesül a szépség és a kényelem szempontja mikor kimozdultok? 50-50? Illetve férfiaktól is kérdem, hogy aki szép, az bármiben szép?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát...én kajak nem vágom miről hadoválsz.
2017. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem, aki vonzó, az vonzó akkor is, ha ép csak leszalad a boltba. Különben, nekem, sok nő, túl van készülve. Vagy is, már túl mű.
2017. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát van ami rosszul áll még a jó nőknek is: burka, csador stb.
2017. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Mindig csinosan oltozok fel. Es nem ertem, hogy mi ez a kozhiedelem, hogy ami jol nez ki, az kenyelmetlen. Sosem ereztem kenyelmesebbnek egy bo polot egy testhezallobb darabnal, vagy egy melegitot egy farmernal. Ha jo meretet valaszt az ember es a testehez illo szabasut akkor semmi nem kenyelmetlen. Nyilvan eleve nem veszek meg egy olyan ruhadarabot, ami mar a probafulkeben se kenyelmes.
2017. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom. Eppen a Wc-re mozdultak ki. Pasi nem repült be az ablakon.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ, hova megyek. Ha pl. úgy mozdulok ki, hogy megyünk bowlingozni, akkor igyekszem sportosan öltözni.


Míg ha színházba megyek, akkor alap, hogy csinosan öltözöm.


21/L

2017. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kimozdulok? Hova? A boltba vásárolni, a postára átvenni egy levelet, egy színházi előadásra, egy hátizsákos buszos külföldi kirándulásra?...
2017. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová mozdulok ki meg hogy milyen kedvem van. Bár nálam ez a kényelem-nem kényelem dolog többnyire kimerül a cipőkben. Nagyon érzékeny a lábam, több éves idénycipők képesek újra víz- vagy vérhólyagot előidézni, ezen kívül minél magasabb a sarok, annál fárasztóbb benne menni. Az öltözékem többi része általában kényelmes, nem veszek olyan ruhát, amiben feszengenem kell, mert mondjuk rossz a mérete vagy az anyaga.
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam mostanában nagyon sok cipő elbukik, és nem kifejezetten a sarokmagasság miatt. Gyerekkoromban valahogy jobb minőségű cipőket tudtunk venni, pedig nem voltak pénzesek a szüleim. Manapság már a magasabb ár sem jelent feltétlenül jobb minőséget, legfeljebb annyi, hogy az olcsó kínait nem lehet visszacserélni a nagyobb cipőboltokban pedig van garancia lehetőség. Én elég sok szempontot veszek figyelembe cipővásárláskor, és alaposan választok. Így van kényelmes magassarkúm, és volt már nagyon kényelmetlen lapos cipőm is. Úgy vagyok vele, hogy egy rossz cipő egy életre tönkreteheti a lábat, én pedig - ha megélem - még 100 évesen is szeretném a lábaimat használni. A kényelem mellett pedig odafigyelek arra is, hogy kinézetre hozzám passzoló, a ruhatáramhoz illő, ízléses, nem túlcsicsázott darab legyen, akármilyen típusú cipőről legyen szó. Van egyszerű papucsom, ami jó bevásárlásra, és van elegáns feketém, amit akár temetésre is fel lehet venni... stb.

Én igyekszem úgy öltözni, hogy alkalomhoz és időjáráshoz illő, és a saját stílusomhoz passzoló darabokat hordjak. Egy korábbi hozzászólóval pedig egyetértek abban, hogy ami méretben jó, az kényelmes. Annyival egészíteném ki, hogy méretben ÉS fazonban. Mert ugye két ugyanolyan méretű, de eltérő fazonú ruhadarab nem lesz egyformán jó. :-) Rám például nem jön fel a csőnadrág, mert bár nem vagyok túlsúlyos, de vastag a vádlim a rendszeres mozgás miatt, viszont például ugyanolyan méretben a trapéz fazon jó.

2017. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem az egyszerűség minden csajnak jól áll. Mondjuk lehet csak ezzel nyugtatom magam, mert nálam eléggé érvényesül a hosszú távú kapcsolat "negatív oldala" :D Ami ugye az, hogy egyre kevésbé érdekel a külsőm.

Persze ez nem azt jelenti, hogy melegítőben zsíros hajjal járok. Csak mondjuk ha felmerül a kérdés, hogy tegyek-e fel alapozót, akkor jön a gondolat, hogy úgy se akarok tetszeni senkinek, akkor az az 1-2 bőrhiba oly mindegy.

De egyébként munkába ki kell öltöznöm, nálunk az elegáns viselet olyan követelmény féle. Meg akkor már nyilván ki is sminkelem magam.

De munkán kívül inkább csak az alapvető igényesség dominál. Nem nagyon szoktam kiöltözni, ha mondjuk elmegyünk sétálni, vagy találkozok pár baráttal vagy elmegyek bevásárolni. Egy egyszerű nadrág, lapos talpú cipő meg valami felső. Inkább arra figyelek, hogy a hajam jó legyen, mert az sokat dob az ember megjelenésén. Meg a szemöldökömet szoktam megcsinálni, az is sokat számít.

És én is egyet értek azzal, hogy a kényelem meg a szépség egyáltalán nem üti egymást. Például egy jó magassarkú, ami kialakításban meg méretben pont jó, nem biztos, hogy kényelmetlen. Viszont egy lapos talpú cipő is szét tudja nyomni fél óra alatt is a lábad. Általában akkor kapom a legtöbb bókot amúgy, mikor egyszerű, kényelmes cuccokat hordok. Olyan helyre meg a munkán kívül ritkán járok, ahova különösebben ki kéne öltözni.

2017. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!