Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek milyen arányban érvényesül a szépség és a kényelem szempontja mikor kimozdultok? 50-50? Illetve férfiaktól is kérdem, hogy aki szép, az bármiben szép?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:58
1 2
 11/14 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nekem nagyjabol igen. Egyszer az egyik partyira eljott velunk egy spanyol csajszi. Nah nekem a sponyol csajok az utolsok kozott vannak a szepsegi listamon. Kantaros farmer nadragot viselt, es egy 6 szammal bovebb agyonmosott pulcsit. S egesz este egy hatizsak volt a hatan. Ennek ellenere, szep lany volt, s boven lehetett sejteni, ha felvesz egy koktel ruhat, akkor mindenki ot nezte volna egesz este. Igy csak minden masodik srac ment oda hozza. :D

Szoval igen, aki szep, az kb mindegy hogy nez ki szep lesz.

2017. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én az esetek számottevő többségében adok magamra, ha kimegyek az utcára, akkor is, ha csak a sarki kisboltba. 100 alkalomból 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor megyek úgy le, hogy nincs rajtam szolid smink és nem bíbelődöm előtte a hajammal, hanem csak simán összefogom (lehet, picit kócosan is).

Az egyetlen típusú eset, amikor másoknak túl kényelmesnek tűnhetek, az akkor van, amikor edzésről megyek haza. 2 villamosmegállóra lakom az edzőteremtől, és épp eleget vagyok távol otthontól a munka miatt, nem akarok még azzal is plusz fél órát tölteni, hogy hajat mosok-szárítok, tusolok, sminkelgetek. Akkor magamon hagyom az edzős nadrágot (ált. vastagabb leggings), ráveszem az aznapi felsőt (edzős napokon mindig hosszítottban megyek, tehát a fenekem nincs kint), az izzadt hajamat hátrafésülöm és copfba kötöm, az edzőcipőt hagyom a lábamon, és hazamegyek.

2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12. vagyok


Szépnek meg nem vagyok kifejezetten szép sztem sminkkel sem, de magamnak adok vele egy önbizalomlöketet.

2017. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-90.

Normális ruha (évszaknak megfelelő), tiszta, de olyan, amiben szabadon mozoghatok, pl. hegymászáshoz nem szoknya :), hanem sort és túrabakancs.

Miniszoknyát nem hordok (hosszabb-lengébbet sokszor), sminket szintén nem viselek, mert felesleges.


A páromnak tetszek, néha szól, ha valami valamihez nem illik (pl. cipő-gatyó), akkor gyors újratervezés.

Nem várja el, hogy feszengjek, és a kényelmes ruháim is jól állnak, dögösnek tart bennük.

Utálja a sminket :)


28n

2017. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!