Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt már tényleg "gold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt már tényleg "gold digger" lennék?

Figyelt kérdés

Idén nyáron kétszer voltunk a Balatonnál a párommal, két hétvégén (péntek délutántól vasárnapig), mindkétszer kempingbe mentünk sátrazni, ő fizette a szállást + az ő kocsijával mentünk, én meg fizettem a kaját.

Erre megkaptam ismerősöktől, hogy én puccos vagyok, "állandóan" vitetem magam nyaralni, lehúzom a párom pénzzel....

Most tényleg akkora dolog kétszer elmenni sátorozni?

Ez szerintetek is már pénzéhesség?

Vagy most ez miért fáj másoknak?


2017. aug. 25. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettol biztos nem vagy gold digger.
2017. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De akkor miért kaptam meg? :D
2017. aug. 25. 12:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert îrigyek ,roszindulatûak. Unalmas az életûk ,stb...

Nem kell velûk foglalkozni!

n25

2017. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Furcsa ismeroseid vannak, es persze nem ismerjuk a teljes tortenetet. Lehet hogy gold digger vagy csak most eppen fizettel valamit, ennyi infobol nem lehet megmondani :)
2017. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos az vagy, de emiatt , amit leírtál tuti nem, nem véletlen kaptad meg ezt a jelzőt, hisz az ismerőseid ismernek mi meg nem... ők jobban tudják, mint mi.
2017. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kemping mondjuk 6000 Ft/éjszaka, a két hétvége akkor 24k.

Benzin matricával Bp-ről mondjuk 8000 Ft/hétvége (persze kérdés honnan mentetek), az 16k. Az összesen 40 ezer, és ebből le kell vonni a kajaköltséget. Nos, a gold diggerek nem ebben az ársávban tevékenykednek. Ha csak nincs valami más is, amire az ismerősök utalnak...

2017. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közük hozzá. Ha ez mind a kettőtöknek megfelel, akkor minden rendben van.


Egyébként meg nem vagy az. Gold digger sátorral, majd biztos. :D (nem a sátorral van bajom, mielőtt az arra hajlamosak félreértenék)

2017. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eddig is így fizettünk mindent, hogy egy részét ő, egy részét én...
2017. aug. 25. 12:49
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gold diggerek nem ilyen àrsàvban mozognak. Ha mondjuk evi 2-szer elviteted magad Mauritius-ra, meg hasonlò helyekre, meg a pasid Maserati-jat hasznalnàd, akkor gold digger lennèl. (Bar ha neked mindig fizetik az utjaidat, te csak kajapènzt àllod, lehetnèl akàr gold digger is, csak kisebb mèretekben utazol mint mondjuk Vajna Timike.)
2017. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#6

Most gyors számolással a benzin 5500-ra jött ki (oda-vissza). Matrica nem kellett.

A kempingben egy hétvégéért 14.000-et fizettünk összesen.

Ő így fizetett mondjuk 20.000 ft-ot.

Az étteremben ahova jártunk ebédelni-vacsorázni, 1000-2000 Ft között voltak a kaják, mondjuk 12.000 volt kettőnknek ott a kaja egy hétvégére, plusz a reggeli péksütik, plusz a nasi, plusz a pia, nagyjából én is egy húszast költöttem.

2017. aug. 25. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!