Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolat kezdetekor baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat kezdetekor baj, hogy nagyon őszinte vagyok és nyíltan beszélek a multamról ha azt kérdezi?

Figyelt kérdés
Teljesen őszintén elmodtam neki egy sztorit az exemről, mert rákérdezett.. én nyiltan elmondtam neki és rákérdeztem, hogy biztos akarja e hallani. Most kicsit úgy érzem, hogy ezzel, hogy rákérdezett nem a szebbik oldalamat ismerte meg, mimt általában az lenni szokott. Ebből lehet baj, hogyha ilyen nyilt és őszinte vagyok? Nem vesztem el ezzel a titokzatosságomat?
2017. aug. 25. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elejétől az szoktam lenni, ha valamivel nem tud elfogadni, akkor minél hamarabb derüljön ki.
2017. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az ő hibája, minek kérdez ilyet? A múlt az általában kissé kényes téma ebből a szempontból, nem illik erre így direkt rákérdezni. Csak akkor kérdezünk (ennél a témánál szerintem még akkor sem illik), ha minden válaszra fel vagyunk készülve.
2017. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha megtudok valakiről, hogy hazudik, akkor azonnal kuka. Szóval igen, baj...

Persze ha az a sztori az exedről, hogy megerőszakoltad aztán meggyilkoltad, akkor megértem hogy nem akarod elmondani..

Viccet félretéve, joga van tudni mindent, és azt figyelembe véve dönteni, hogy úgy is kellesz-e neki.

2017. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok amugy/23 éves. Csak h tisztázzuk h nem én vagyok a pasi.
2017. aug. 25. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben irreleváns, hogy nő vagy, vagy férfi.... Nem teljesen mindegy? :D a válaszok se olyanok hogy bárki feltételezné a nemed..
2017. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem nemfüggő, de általában (nem mindig!) a nők szoktak "múltcentrikusak" lenni, ezért azt hittem, hogy a kérdező férfi.
2017. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elmondás és elmondás között van különbség.

Azt kell megtanulni.


Azt, hogy rákérdez 1-2 dologra, nem azt jelenti, hogy 40 oldalas esszét kell írni róla. Ha röviden elmondod, akkor úgy is látod, hogy kíváncsi e részletekre vagy sem.


Ez nem őszinteség, ez egyszerűn "be nem áll a szám"

2017. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt nem tudott tovább működni egy kezdetleges kapcsolat. De nézd, jobb, ha őszinte vagy, ha neki meg ez nem tetszik, akkor jön majd valaki más, aki elfogadja majd.
2017. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni, de nem egy kvázi idegenre tartozik minden részlet. Az ő jogait is tisztelni kell és nem első randin kitalálni az exrol. Az ilyen gusztustalan és semmi köze az oszinteseghez
2017. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért irtam, hogy nő vagyok, mert szerintem egy nő előbb elnézi egy pasinak a múltját, mint egy ferfi a nőét. Vagy nem?
2017. aug. 25. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!