Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzak be vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak be vagy ne égessem magam ettől jobban? 19/F

Figyelt kérdés

Szóval adva van egy lány akinél próbálkoztam két éve de végül nem jöttünk össze. Csak Facebookon írogattunk néhányszor de a találka mindig elmaradt mert nem ért rá. Ezt meguntam és leléptem, többet nem foglalkoztam vele. Most viszont nagyon megtetszett a barátnője akiről eddig nem is nagyon tudtam. Hónapok óta vártam, hogy hátha elfelejtem és így megkímélem magam egy felsüléstől de nem tudom kiverni a fejemből, úgy érzem valamit lépnem kell. Mivel találkozni nem tudok vele (nem egy településen élünk) nála is csak a Facebook jöhet szóba.

Szerintetek ezek tudatában, hogy biztos tudja a sztorit rólam és egyáltalán nem biztos a siker, sőt ha a szemében lehet egy lúzer vagyok akkor érdemes valamit tennem érte vagy felejtsem el valahogy mégis?



2017. aug. 24. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tennéd?
2017. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert lehet eleve már startból kikosaraz amiért előbb a barátnőjét próbáltam felszedni most meg őt.
2017. aug. 24. 22:37
 3/7 Fish1 ***** válasza:
Akkor se vesztesz semmit, ha nemet mond. Ha nem lépsz, ezen fogsz kattogni továbbra is, később meg esetleg saját magadat vádolni, hogy miért nem léptél mégis.
2017. aug. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, viszont így nagyon valószínű, hogy csak ki leszek nevetve.
2017. aug. 25. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk tudni megmondani, tetszel-e a lánynak.

Nincs olyanhogy tuti amúgy sem. Próbálkozni kell a csajoknál és majd sokat koppansz, de néha bejön. És amikor bejönnek a dolgok egy csajjal, azt nagyon fogod szeretni:)

2017. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a barátnőmmel nagyon más az izlésünk. Mondhatni teljesen ellentétes. Volt olyan, hogy olyan pasit offolt ki, aki nekem nagyon bejött.. szóval szerintem, arra ne alapoz, hogy lúzernek tart ezért. Hozzáteszem, szerintem még a legjobb barátnők sem beszélik ki minden egyes fiút akit leráznak..szerinted azt a menyiséget, hogy lehetne felsorolni? :D már bocsánat, a fiúk is lányok is sokmindenkit elutasítanak, nem mindegyikről számolunk be bárkinek is.
2017. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, ezt most kicsit jól esett hallani, látni. Te mint lány mit tanácsolnál ha a Facebookon történő indításhoz? Tudom, hogy elég gáz, de körülöttem meglepően sokan használják és a lányok sem annyira vannak ellene, persze ha bejön nekik a fiú.

(Egyébként mentek a zöld kezek).

2017. aug. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!