Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki el tudja képzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki el tudja képzelni hosszú távon poligám kapcsolatban éljen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 01:40
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén: Eltudnám elképzelni, ha nem találnék magamnak mindenben passzoló társat.


Azonban mélyen belül én a szerelemben, tiszteletben, szenvedély megtartásában még reménykedem halványan, jobban mondva ezt szeretném. De hogy őszinte legyek, ez nincs meg, és egyre kevésbé hiszem, hogy van olyan élő személy, akiben megtalálnám ezt.


Szóval nem zárkózom el tőle, de nem életcélom, csak egy huszadrangú dolog a szememben, ami pont az első helyének kitöltését szolgálja, felszínes rövid ideig tartó örömökkel.

N

2017. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
15%
sajnos csak úgy tudnám elképzelni, hogy engem viszont ne csaljanak meg. csak nekem legyen szabad.
2017. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Egy poligám kapcsolatban fix partnerek vannak, ez nem nyitott kapcsolat.
2017. nov. 8. 00:55
 14/55 anonim ***** válasza:
14%
igen, de csak nekem legyen jogom kettőhöz. a többieknek csak hozzám legyen joguk. Hát csak így tudom elképzelni, máshogy nem. Tudom, hogy nem igazságos, úgyhogy maradok a monogám kapcsolatnál.
2017. nov. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
91%
És te kérdező, mit szólsz a poliandriához? Tudnál egy ilyen kapcsolatban élni? Az is virágzik ám.
2017. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2017. nov. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
16%

Én abban élek, 3 nővel.

Kezdetekkor a hatalmas szexuális vágyam próbáltam ilyen módon kielégíteni, de átcsapott szeretetbe, majd együttélésbe.

2017. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Nem élnék poliandriában.
2017. nov. 8. 10:45
 19/55 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nem élnék poligámiában. Régen is csak a vagyon megtartása miatt csinálták, nem a szexuális vágy miatt.

Nem véletlen a biológiai fájdalom érzete, amikor megcsal a partnerünk, az ember így van kódolva. A monogámia azért alakult ki, maradt fenn, mert ez volt a legsikeresebb evolúciós stratégia az emberi faj történetében, ennek köszönhetjük, hogy nem haltunk ki.

2017. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
58%
Nem is tudtam, hogy a nyitott kapcsolat az nem poligám kapcsolat...
2017. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!