Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki el tudja képzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki el tudja képzelni hosszú távon poligám kapcsolatban éljen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 01:40
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
93%
Ez szerintem értékrend ķérdése, nem érdemes róla vitatkozni, van akinek belefér, másoknak nem. Nekem nem férne bele sem rövid, sem hosszú távon.
2018. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk azt elmagyarázhatná valaki, hogy egy "félrelépés", hogyan tud egy kapcsolatot "fellendíteni". Tényleg csak kíváncsiságból, minden előítélet nélkül kérdezem.
2018. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
29%
#32 Ha tudtommal történik,a párommal megbízunk egymásban,új élményeket,izgalmakat hozhat a kapcsolatba.
2018. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
31%

Én azt mondanám, hogy nem.


Szükségem van az állandóságra és biztonságra. Tehát komoly párkapcsolat mindenképp kell. De én ezt egyetlen nővel szeretném csak.

Viszont monogám sem vagyok. Izgalmakra és ismeretlenre vágyom leginkább, szükségem van több kalandra, mint ami monogám kapcsolatban lehetséges.


Tehát nekem a nyitott párkapcsolathoz hasonló... tehát olyan, ahol a természetes szükségleteinket együtt akarjuk kielégíteni amolyan monogámiában, de amit nem lehet, azt képesek vagyunk engedni mással. Tudjuk kezelni, mikor elmúlik a szerelem, és átalakul szeretetté-kötődéssé, ami együtt tart, de hagyjuk egymásnak megélni a fellángolást mások iránt, és elvágni azt mmagunktól, mielőtt bekebelez

2018. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
A poligám lapcsolat is lehet stabil, hosszú távú.
2018. jan. 15. 13:10
 36/55 anonim ***** válasza:
49%
Csak imádjuk egymást. ))
2018. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
90%

“Heteskének” igaza van. És erre nem az a válasz hogy költözzön Moszkvába, ha valami bem tetszik, mert globalis szinten valtozott erkolcstelenebbe a vilag.

Az mas kerdes hoy persze tok jo es tiszta ugy hogy a pasi bevallja a nojenek hogy masik is van, de ha folyton lelep az elozo mert neki nem jon ez be, akkor nehez lesz poligam. Ahhoz a csajoknak is akarniuk kell, es szerintem nemi bixszexualitas is be kell jattszon, tehat a ket csaknak is szerelmesnek kell lennie egymasba a lasitol fuggetlenul. Mert AKKOR igen, mukodik JOL.

2018. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

#37:

Eleve úgy jó ez, ha mindkét nő fix, hosszú távú partner. Csak olyannal tudom elképzelni aki nem lép le pár alkalom vagy pár hónap után. Ez attól más, hogy nincs szerető és igazi partner. Mindkét nő egyenrangú. Sokkal tisztességesebb, mint titokban rosz nőket kezelgetni, sokszor mindig más nőt, miközben a feleséged nem tud semmit, de az összes ismerős rajta röhög, mert persze másik tudják milyen a férfi.

Ez tiszta játék, senki nem hazudik senkinek. 3 ember egyenrangú kapcsolata.

Persze nehéz lehet feldolgozni olyan nőknek akik inkább elhiszik, hogy ők az egyetlen igazi feleség, miközben a pasas meg félévente más szeretőt dugogat.

2018. márc. 25. 10:11
 39/55 anonim ***** válasza:
66%
Nem soha. Gusztustalan. Moderálatlan. Értéktelen. Poligám. Hányás
2018. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
86%
A látszat csal. Csak a férfi boldog egy ilyen kapcsolatban. Ismerek ilyen kapcsolatot. Kifelé mást mutanak, közben belül szenvednek a nök. Közeli ismerősök.
2018. dec. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!