Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl gondolom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl gondolom vagy tényleg van ennek valami jelentőssége?

Figyelt kérdés

Oké, talán tinipárkapcsolatok kategória, de kérlek legalább próbáljatok meg normális válaszokat adni.


Van egy exem, akihez nagyon szép emlékek fűznek (első komolynak mondható kapcsolat) és azért szakítottunk,mert nagyon gyerekek voltunk még. Nekem külsőleg mai napig nagyon tetszik,de azon kivül, hogy ismerősök vagyunk facebookon nincs semmilyen (személyes) kapcsolat köztünk. Viszont ott minden képemet lájkolja és ha teszek ki napomhoz képet akkor első közt van,aki látja.

Ez alapján szerintetek én sem vagyok neki még ennyi (több,mint 7) év után sem közömbös vagy túl gondolom az egészet és ennnek nincs jelentősége?


2017. aug. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak örök lájkolósak, akik szinte mindent lájkolnak, van, aki kizárólag azt, ami tényleg tetszik Neki. És persze az is lehet,hogy ilyen módon szeretné a tudtodra adni,hogy még mindig figyelemmel kísér, fontos vagy számára, érdeklődik Irántad. Neked kell tudnod,hogy milyen hová lehet Őt sorolni.


Az szerintem biztos,hogy nem vagy közömbös számára, de hogy ez a régi kapcsolaton alapul, vagy még mindig érez valamit Irántad....hát igen, ez a kérdés.

2017. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan, mintha mindig jelezné akarná, hogy 'Igen, itt vagyok! Vegyél észre!'


Azt viszont nem értem, hogy ha tetszel is neki, vagy simán érdekli, hogy mi van veled, akkor miért nem ír rád. Még mindig nagyon gyerek, vagy mi? :(


21/L

2017. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki. talán félénk a pasi?
2017. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem én sem, hogy miért nem ír rám vagy veszi fel velem a kapcsolatot valahogy, ha érdeklem? Sok közös ismerősünk van, kb ezer módja lenne beszélni velem, ha szeretne.

Kicsit talán beteges, de megnéztem a közelebbi csaj ismerőseit is és ritkán lájkolja őket, engem pedig mindig.Igaz, ritkán töltök fel magamról képeket.

Annyira szeretném tudni, hogy vajon ő is agyal azon, hogy nekem fontos-e még? Vagy abszolút semleges vagyok neki :(

2017. aug. 26. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Írj rá közömbösen. Hogy szia rég beszéltünk hogy vagy stb

Most abban nincs semmi...

2017. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy túlgondolod, de úgy tűnik, hogy csak akkor derül ki, ha valóban ráírsz. Akár csak annyit, hogy "Szia, mi van veled?"
2017. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Erőt vettem magamon és ráírtam egy béna "szia, emlékszem még rám" szöveggel :)

A szivem a torokomban dobott, mert azonnal látta és egyből mutatta,hogy ír is.

Azóta beszélgetünk és most már biztos vagyok benne, hogy nem vagyok neki én sem közömbös.:))

Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!