Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes gondolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes gondolat, vagy van benne egy kis perverzió?

Figyelt kérdés

Amikor olyan lányról fantáziálok, akinek jó teste van és lelkileg is közelebb állok hozzá, vagy egyszerűen csak tényleg NAGYON NAGYON JÓ teste van, akkor arra gondolok, milyen izgató lenne előjátékként az egész testét végigcsókolgatom... de ezt szó szerint értsétek, hogy az egész testét: az ajkaktól a bokáig (kivéve a célnak kevésbé higiénikus helyeket, mint a haj, a hónalj, az ánusz, a belső tenyér, meg a lábfej)


ez normális?


16f


(sajnos nincs barátnőm, de ha lenne, őt is szívesen elkényeztetném így, ha élvezné... :$ :$)


2010. máj. 25. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ebben semmi perverz nincsen...nálunk alap:P

amúgy, amiket felsoroltál, hogy nem higiénikus, azokat is szokás csókolgatni...nyilván ha tiszták

na jó, a haj mondjuk kivétel...

23L

2010. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát igen, 4x tényleg már sok :D


előző:

igen, tudom, de én úgy értettem, hogy bizonyos testtájak nem arra vannak kitalálva, hogy csókolgassák pl. a tenyér belseje, meg igen, a haj :D

bár őszintén szólva, fürdés utáni szex előtt benne lennék még a fenékben is :$ de azt csak akkor ha TÉNYLEG tiszta és csak ha szeretem a lányt

2010. máj. 25. 18:51
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi perverzió nincs, alapigény


Ellenben ha azt szeretnéd, hogy 4-5 pasi kiverje a csajod meztelen testére,és utána csókolgatnád, na az már nem olyan egyszerű eset lenne!

2010. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

előző:


o.O

az már igaz...

de azért az nem átlagos dolog, hogy valaki erotikusnak találja pl. a térd megcsókolását...



amúgy ne értsetek félre, nem ellenkezésből mondom, én hiszek nektek, csak kicsit aggódok, hogy pontatlanul fogalmaztam meg, mire gondolok

2010. máj. 26. 12:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez semmi, én bekenném csokival vagy mézzel az egész lányt és lenyalogatnám. Az már nem rossz, mi?
2010. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!