Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy zavar? Aki eszik az ne olvassa el

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Mindig voltak a kapcsolatunkban apró surlódások, veszekedések és hullámvölgyek. Most egy olyan szakasz jött el az kapcsolatunkban amit már nem igazán tudok torerálni. Mivel nálunk épitkezés van, ezért a párom lakásán alszom egy ideje. Ő a szüleivel él. 2 hete kezdődött az egész. Megyek zuhanyozni náluk este olyan 9 körül erre bekopok az anyukája hogy hasmenése van ellnézést kér, de sürgősen be kell mennie...gyorsan kifutottam a fűrdőből, nevettem egy jót, gondoltam magamban "jólvan megesik az ilyen", majd reggel megfűrdök. Reggel megyek be a fürdőbe, már nagyban engedem a vizet, erre bejött a párom, azt hittem pajzankodni akar vagy ehhez hasonló. Vártam, hogy elhúzza a függönyt...vártam, vártam.. kinezek, erre mit csinál? Hát kakil. Ha hiszitek ha nem már nem tudok rendesen lefürödni, mert valaki épp a nagydolgát végzi. A párom, pedig bennt is marad és nem zavartatja magát. Szerintem ez így ilyen formába gusztustalan. Én is szoktam wczni de ha valaki fogatmos vagy fürdik azt tiszteletben tartom. Mit tegyek?
2017. aug. 27. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nem mondhatod hogy szxrba sem vesznek :D
2017. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Durvábbra számítottam. Mondd meg, hogy legközelebb várja meg a vécével, amíg kimész. Ilyen egyszerűen. Ha ennyit nem mersze megmondani két év után, akkor ez nagyon gyengus kapcsolat.
2017. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Odaxarik az orrod alá...-taps
2017. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne fügyé le!
2017. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tűnik ez számára tök természetes dolog hát van ilyen. Szerintem az a nem normális, hogy nem mersz elé állni és kultúráltan megbeszélni vele, hogy ez számodra már sok. Szerintem is vannak dolgok amik már túlmennek az én konfortzónámon, de ha ilyen történne én nem egy fórumon kezdenék el nyafogni (ne vedd sértésnek) hogy gusztustalan a párom. Felnőtt kultúrált embereknél ez aligha kellene hogy gondot jelentsen (mármint a probléma megbeszélése)
2017. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
na EZÉRT lesz nálam külön a WC, ha lakásom lesz O.o
2017. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Lakva ismerszik az ember. Hát nyuszikám ezt megkaptad. Nem egy szégyenlős és iq bajnok család az biztos.
2017. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
* Kulcs különben nincs, bezárkózni nem lehet, és bejelenteni mikor fürdeni mész, hogy bocsika, de most tusolni fogok ?
2017. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Hallgass Achillesre - ha két év alatt nem sikerült ennyire kiismerni (mármint ebben a hozzáállás valszeg a családi környezetéből jön, úgy szokta meg, hogy a szükség nagyobb úr a privát szféránál), akkor legalább tanuljátok meg hogyan kell megbeszélni a nézeteltéréseket.

Nem nehéz ám, tényleg csak valami olyasmit kell mondani, hogy "légyszi ezután csináljuk úgy, hogyha az egyikünk használja a fürdőt, akkor a másikunk nem. Persze ha segíteni szeretnél megmosni a hátamat az oké, csak engem zavar ha bejössz és leülsz a porcelántrónra, amikor éppen zuhanyzom".


Engem is zavarna, de szerencsére le van választva a két funkció egymástól itthon.

2017. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót.
2017. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!