Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen párkapcsolat erősítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolat erősítő programokat tudtok?

Figyelt kérdés

Vagy milyen lelki ill. drága, de pénzbe nem kerülő ajándékok azok(nem fukarság miatt),amik azt mondják szeretem?


lassan 3 hónapja vagyunk együtt szeretem nagyon,de nincs közös élményünk pedig szinte naponta együtt vagyunk.


26/N


2017. aug. 27. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok, sok, sok d*gás... :)
2017. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az megvan és jó is! ;) :D :)
2017. aug. 27. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

"de nincs közös élményünk pedig szinte naponta együtt vagyunk. "


Ez csak nekem üti egymást?..

Szerintem ha szerelmes vagy a is elég élmény, hogy vele vagy, tök mindegy, mit csináltok, mert még a legszürkébb napnak is "élménynek" kéne lenni ilyenkor.

2017. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. hosszan tartó mély és őszinte beszélgetés bármiről

2. olvasás

3. kirándulás, sétálás, strandolás

4. 3 hónapja vagytok együtt, de már most problémád van, hogy milyen program lenne jó? mi lesz majd veletek 30 év múlva? ja, azt lehet, hogy a ti kapcsolatotok meg se éri, mert nem tesztek semmit a kapcsolatért!

5. egymás masszírozása

2017. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ajandekok altal lesznek kozos elmenyeitek, hanem ugy hogy kozosen csinaltok valamit.


A legaprobb dologtol kezdve (kozos furdes, osszebujva filmezes, elmenni strandolni) egeszen az olyanokig, amit tervezni is kell (elmentek kozosen nyaralni vagy csak 1-1 napra valamerre kirandulni).


Szexben meg pl valositsd meg azt az almat, amit eddig egyetlen no se tett meg erte (es neked belefer).

2017. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!