Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 2,5 év után 0 kommunik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2,5 év után 0 kommunikáció, lelépett. Hogy dolgozzam fel, hogy nem mondott semmit, elképzelésem sincs, hogy mi történhetett és vége?

Figyelt kérdés
Pár hete történt, de most sem tudom feldolgozni, mert mindig arra gondolok, mi oka volt rá. Kisebb konfliktusok voltak csak, semmi komoly problémánk nem volt. Nem tudom elérni, kitörölt vagy valószínűbb, letiltott mindenhonnan. Pedig nem adtam rá okot. Utoljára is mosolyogva, majd csókkal váltunk el. Tényleg nem értem.
2017. aug. 27. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagy férfi vagy?
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sorozatok és fagylalt. :)
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nő, 26 éves

Volt már 2 komoly kapcsolatom, szakításom, de ez eddig a legmegrázóbb mind közül.

2017. aug. 27. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem keresed meg otthon,esetleg a szüleinél? Együtt éltetek? Munkahely előtt megvárni,közös barátot kérdezni,stb...annyi lehetőség van!
2017. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Élőben nem tudod megkérdezni?
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami veled történt? Esetleg volt korábban valami(k), ami nem tetszett neki, és el is mondta, vagy legalább célzott rá?
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első mondatvégi írásjel felkiáltójel, véletlenül kérdőjelet írtam.
2017. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak elütötte a gyorsvonat....

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, ne is akarj.

Volt, nincs... de nem egy jellemhős.

2017. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó volt veled a kényelmes, sexgazdag élet. Most megunt, és tovább ált.
2017. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Deeeee, nagyon komoly problémátok volt, csak te nem akartad észrevenni.

Nem hallgattad meg, amikor el akarta mondani. Most meg már nem akarja elmondani.

Ennyi.

2017. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!