Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a barátnőm, hogy sunyiba mikor egyedül zuhanyzik a fürdőkádba végzi el a dolgát (oda pisil)! Vitába bonyolódtunk és szakítás lett a vége, jogosan?

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalan dolog ez részéről, oké hogy a víz azonnal leviszi de akkor is!

Mondtam neki, hogy undorító amit csinál, és kiábrándultam belőle, összevesztünk és ma már vissza is cuccolt az anyjához.

Normális hogy ezen kiakadtam?

Állítása szerint nevetséges vagyok amiért kiakadtam, hogy az én fürdőkádamba végezte el a dolgát.


2017. júl. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
11%
Ha eltekintünk a kérdés kamu mivoltától, akkor jól tetted. Én is kivágtam volna ezt a szobatisztaságot hírből sem ismerő p1csát. Jó hogy nem a nappali közepére szart!
2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezen kiakadtál, akkor jobb is annak a lánynak, ha visszacuccolt az anyjához.

Nem normális ezen kiakadni.

2017. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%

Ha beleszh@rt volna én is kitettem volna. De most ezért?! Háát. Nem. Oké nem egy szép dolog, de 1) leskelődtél 2) gondolom tusfürdőt is használt később 3) nem okoz maradandó szagokat/foltokat 4) védi a környezetet és csökkenti a vízszámlát.

Amúgy jobb ez így, legalább kiderült mielőtt túl komoly lett volna.

2017. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel mi a baj? Sokan csinálják ezt, nem csak ő. Amúgy ugyanúgy a csatornába megy. Ezen rinyálni pont olyan hülyeség, mint amikor a fürdőszobai/kerti csapból nem hajlandó inni valaki, holott ugyanaz a csatornahálozat, ugyanaz a víz jön ott is, mint a konyhain.
2017. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Tegnap este mikor egyedül zuhanyzott bementem a fürdőbe, pont tusfürdőzte a felső testét, közben meg csurgott a lába között a pisa.

Undorító.

2017. júl. 21. 21:10
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Mi mindketten szoktunk, szerintem ebben semmi gáz nincsen. Úgyis fürdünk, nem maradunk olyanok
2017. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem gondolom, hogy ennek idáig kellett volna fajulni. Oké, nem annyira gusztusos, de azt azért tényleg leviszi a víz, nyoma sem marad. A seggét is kimossa az ember a zuhany alatt, az sem steril. :)

Szerintem ezt meg lehetett volna dráma nélkül is beszélni. Csak felfogta volna, ha normálisan elmondod neki, hogy rossz szokásnak tartod, és le kéne szoknia róla.

2017. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Nem tettem ki!!

Ő ment el magától miután összevesztünk, mert megsértődött hogy szóvá tettem!

Én meg nem fogok becsicskulni neki, mert akkor is gusztustalan dolognak tartom amit csinált!

2017. júl. 21. 21:13
 9/50 anonim ***** válasza:
84%

Túlreagálod, Kérdező. Én pl. mindig hugyozok a tus lefolyójába, amikor zuhanyzok. Nem érdekelne a legkevésbé se, hogy a barátnőm hova csurgat, felőlem intézheti a fürdőkádba is, ha utána kimossa.

A csokisvirslik miatt meg nem aggódok, közismert hogy a nők nem szarnak, belőlük pici pillangók repülnek el :DDDDDDD

2017. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
És ha gyereked lesz, kérdező? A gyerekek a kádba csurgatás nagymesterei. Szokj hozzá. Gondolom volt már ott más is, nem csak ezért hagyott ott, de ha durva szavakkal illetted, a helyében én is leléptem volna.
2017. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!