Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pėnzed van, sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pėnzed van, sikeresebb leszel a nöknėl. Jogos lányok?

Figyelt kérdés

[link]


Most nem kell azzal jönni, hogy a ribiknėl igen! Ök is nök. Amúgy meg nem csak a ribiknėl.



2017. aug. 27. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze,a pénzes trogloditáknak mindig sikere van azoknál a majom lányoknál,akiknek akkora pitsájuk van,hogy Winnetou lova megirigyelné..

Komolyan van még olyan,aki ezeket a klippeket veszi alapul..?

2017. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Ha van vized akkor népszerű leszel a szomjazók körében. Ezek tények, persze hogy sikeresebb leszel a nőknél. Mondj nekem egy negatív dolgot azzal kapcsolatban, hogy valakinek sok pénze van.

Még, ha nem is arra megy ki az egész, hogy elverje a nőre az egészet akkor is el tudja vinni nyaralni egy jó helyre, van egy jobb autója, kényelmesebb életszínvonalat tud nyújtani és még sorolhatnám.

Szóval, ha mond nekem bárki egyetlen dolgot arra vonatkozóan, hogy miért jobb az, ha valakinek kevés pénze van mint sok akkor hallgatom. Azt leszámítva, hogy úgy nem érzi egyenrangúnak magát ami valljuk be, picit ködösítés és nem feltétlenül így van.

2017. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ez nem klipp. Egy sima amatör video.
2017. aug. 27. 22:11
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Persze, csak ne legyen egy troger neger a masik, mert hanyok toluk mint ferfiaktol. Normalis, ertelmes feher ferfinak hatranya nem lesz a penztol, bar nyilvan ha egyeb ertekei nincsenek, akkor sok elonye sem.
2017. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amúgy mi baj van azokkal a seggekkel? Sokkal jobbak, mint azok a deszka nők.
2017. aug. 27. 22:13
 6/29 A kérdező kommentje:
Tróger néger? Ő Floyd Mayweather.
2017. aug. 27. 22:16
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok de ezekhez a nőkhöz bottal se nyulnék
2017. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Löttyedt,formátlan seggek.Szerencsére a deszka meg ezek között azért van némi átmenet..
2017. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Valóságban meg összetennétek a kezeteket értük. :D
2017. aug. 27. 22:20
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Leszarom ki ez, sosem hallottam a nevet, attol meg egy visszataszito neger, ennyi :Dd
2017. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!