Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak le akar fektetni? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar fektetni? Szerintetek? (L)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkozgatok. Már 1 hete járunk, de én nem érzem úgy mintha egy kapcsolatba lennék. Amikor nála vagyunk le se száll rólam. Puszilgat, ölelget és mindig azt akarja. De amikor sétálunk nem fogja meg a kezem, nem puszil meg, olyanok vagyunk egymás mellett mint 2haver. Meg akartam fogni a kezét, de azt mondta, hogy még ne mert ő nemrég szakított az exével és ne azt lássák, hogy már tovább lépett.

Engem nagyon zavar és meg is mondtam neki.

Mindig azt akarja és mikor megmondom neki, hogy korai akkor kicsit hisztizik, hogy biztos nem kívánom. Utána kb 20percig azt magyarázom, hogy de de még korai szerintem.

Azt sem engedem meg, hogy benyúljon a bugyimban. Szerintem az js korai. Szerinte nem.

Most csak arra kellek neki? Még csak egy hete járunk...


2014. júl. 15. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelmű!

Hány évesek vagytok?

2014. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos azt kell mondjam, igen. Velem is előfordult már. Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.
2014. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ja

egy potya numera!

sajnálom

2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő 25

Én 18

2014. júl. 15. 21:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Most akkor nyilvánosan nem vállal fel, ha jól értem? Vagy bizonyos helyeken nem vállal fel? Mert nem mindegy.
2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amikor kevés ember van ad egy puszit. De amikor sokan vannak rám se néz. Amikor megyünk egymás mellett meg se vár.

Igen nem vállal fel... :(

2014. júl. 15. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:
A kezedet nem fogja meg, de a bugyidba benyúlna. Szerinted mit akar?
2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy önző hisztis kölyök, és csak a d..on jár az esze. Ami nem baj, ha jó vele, de előtte azért ismerjen meg, vagy valami.. Kivágnám, hogy lába nem érné a földet, ha komolyan akarnék járni, de szexre sem tartanám meg, az ilyen az ágyban is hisztis és önző. Keress mást, és örülj, hogy nagyon korán lerázhatod. Egy hét alatt miért kéne kívánni? Tett érte? Vagy rted bármit? Kis hülye még, de nagyfiút játszik.
2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet szégyenlős mások előtt. Ez nem azt jelenti, hogy csak arra kellesz.
2014. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki a teraszra (vagy még messzebb), mint macskát szarni.
2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!