Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több önbizzalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen több önbizzalmam?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy együtt vagyok egy olyan lányal aki nem is tudja mit akar,állitása szerint szeret amitt én elis hiszek neki,hisz érzem is a dolgot ,plusz a cselekedetei ezt is mutássák.De visszont most ugy vagyunk hogy neki kell a magány is ,hogy egyedül lehessen mert neki most ez kell.De ugye persze attól ő még találkozni akar,és szeretkezni stb,de akkor mikor neki ez jo.Azt mondja hadjak neki időt ,de ez megy már egy két hete hogy leszar és egész héten aztán ha talizni akar akkor egyből ugorjak,és én sajnos ebbe bele is megyek! Hogyan tudjak nemet mondani,hogy tudjam ezt magambban letisztázni? Mert félek attól ha nemet mondok,akkor ő ezt majd leszarja és dobni fog.

#félelem.önbizzalom
2017. aug. 28. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyeneken problémázni mikor én pont ilyen lányt keresek. :O

Tudni kellene, hogy te pontosan mit akarsz tőle. Ha komoly kapcsolatot akkor elé állsz két dugás között és rákérdezel a dolgokra, hogy most mi legyen. Ha komolyan szeretné veled tervezni a dolgokat akkor álljon úgy hozzá, ha pedig nem és csupán ennyire vágyik akkor mondja el nyíltan, ne tartson kétségek között.

2017. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát együtt vagyunk már fél éve,és nem csak dugunk ,ez nem arrol szolt csak!Csak ez most megváltozott,és én ezt nem akarom! Ami meg a jövőt illeti én jobban eltudnám képzelni mint ő velem,erröl volt is már szó nálunk! Ő még ezt nem tudja elképzelni hogy velem élje le az életét,bár én szeretném!
2017. aug. 28. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Alapból nem úgy kellene hozzáállni, hogy vele éled le az életed. Lehet szeretni, tervezni és kell is, de nem úgy, hogy egyből kijelented, hogy vele akarsz megöregedni. Jobb máshogy fogalmazni, humorosan, kacérkodva.

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy neki másra nem kellesz csak arra, hogy valakivel szexeljen néha. Bemutathatnál... :D

2017. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindketten 24! hát akkor hogyan érjem hogy ne csak dugni akarjon ?
2017. aug. 28. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!