Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszűrni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszűrni, ha valakinek csak egy éjszakára kellek? Milyen jelek utalhatnak rá?

Figyelt kérdés

Eddig szerencsém volt, mert mindig adott volt a szituáció, közölte velem az adott srác, hogy nem tervez hosszútávra, csak kalandot keres, így visszautasítottam. Nem hiszek az egy éjszakás történetekben. Viszont nagyon sok barátnőmtől hallottam, hogy vannak türelmes férfiak is, akik kivárják az adott időt, sőt, romantikusak is, de miután sikerült ágyba bújni a nővel, lelépnek. Hogyan lehet az ilyen szándékot tudni, hogy én ne kerülhessek ilyen helyzetbe?

(Ugyanis eddig, akikkel lefeküdtem, mindig szerelemből tettem, és nem tudnám elviselni, hogy egy éjszaka után faképnél hagynának.)



2017. aug. 28. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnos sehogy, a legdurvább amit hallottam 1 év volt


elég jó színészek vannak, megjátszani bármit meg lehet


24F

2017. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos vannak olyan férgek, akiknél nem lehet kiszúrni. Bevallani nem fogják, ha rákérdezel, de kitartóan képesek átverni figyelmességgel, romantikussággal. Én is jártam meg így egy undorító, hazudozó férfival, akivel végül szerelemből lefeküdtem.

Sajnos csak remélni tudod, hogy jól választottál és bizalmat szavazni a másiknak, mert ha nem bízol, azzal töbkreteszed, ha egyébként egy férfi tényleg komolyat szeretett volna.

2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Amúgy az 1 éves szedietes utáni lelepes lehet az is, nagyon nem volt jó a szex.
2017. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Biztosra nem lehet menni, de vannak azért dolgok amiket lehet érezni. A férfiak sem tudják az érzelmeiket eltakarni bármennyire is szeretnék:) Profilozd kicsit, ne csak a szavait figyeld, hanem a cselekedeteit is. Figyeld milyen az emberekkel, milyenek a szokásai, mennyire szorgalmas, kitartó. Kérdezd őt a vágyairól a terveiről, a múltjáról, a fájdalmairól.

41N

2017. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Peldaul ugy hogy nem keresel event uj "szerelmet".
2017. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gozom sincs h lehet szerencsere nem volt ilyenben reszem , de mivel jo emberismero vagyok rajonnek egy ido utan magamtol is..lehet. Helyedbe ovatosan kerdezoskodnek kozos ismiknel ha van vagy fbookjat lesnem es az ismijeit , h kikkel hogy beszel es miket ir posztjaikhoz v kepeikhez.☺ Lehet hulyeseg kitudja.😀
2017. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy...


Még az idő sem segít. Ahogy valaki írja, van aki hajlandó 1 éven át udvarolni 1-2 menetért. (van egy haverom, mindig van neki 5-6 csaj talonban, ő simán eludvarolgat fél éveket, hiszen közben van más neki, akivel szórakozgat, nem zavarja, ha lassan jön össze). Ha meg megvolt a csaj, akkor max 1 hónapig élvezi az újdonságot, és keres mást.

2017. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akik türelmesek, azoknál nehéz, bár, talán ha szóba hozod a házasságot, akkor lehet, hogy ki tudod ugrasztani őket. Azért szerencsére nem mindegyikük ilyen türelmes, és vannak, akik bár nem vallják be, mit akarnak, de gyanúsan túl gyorsan akarnak haladni, azokat könnyű kiszúrni.
2017. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha első vagy második randin már utalgatnak dolgokra, sürgetik, stb akkor jó esély van rá. Viszont van aki nagyon kitartó, biztos recept erre nincs, egy okos férfi aki tudja hogy nem szabad eslietni, simán kibír fél évet is úgy hogy várja, hogy te csábitsd ágyba. Kikell ismerni az illetőt, sokat kell vele beszélgetni, meg kell ismerni, majd reménykedni kell hogy jól döntöttél.
2017. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Hogyan tudnád kiszűrni, amit még ő maga sem tud? Egy pasi csak az első ejakuláció után látja tisztán a nőt. Addig nem tűnnek fel olyan apró hibák, amelyek azonban hosszú távon esetleg ellehetetlenítik a kapcsolatot. Jó esetben piedesztálra emel, istenít. Rossz esetben "hááát, egye kutya, adok egy esélyt neki". Ha lelép az első szex után, az nem azért van, mert csak arra kellettél neki, hanem azért, mert utána nem lát többet benned. Ha jó volt veled a szex, és úgy ítéli meg, hogy az élet egyéb területein is partner tudsz lenni, biztos lehetsz benne, hogy veled marad, bárhogy indult is neki az egésznek.

Szóval nem mindig a másikban kell a hibát keresni, ha nem jön össze valami.

2017. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!