Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy valakinek olyan furi feje volt es nem tudtatok eldonteni, hogy nagyon jol nez-e ki vagy pedig nem?

Figyelt kérdés
Marmint tudom ez hulyen hangzik :D Szembol nagyon nagyon tetszik meg oldalrol is de mas szogekbol fura feje van xddd
2017. aug. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja èn
2017. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Többször is. Nekem olyan is volt, hogy állandóan bámultam, mert nem tudtam eldönteni, hogy ronda, vagy gyönyörű.
2017. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem igy vannak az emberek.

Aztán megállapodnak annál, hogy ronda vagyok.

2017. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# ugye? :D en is ugy vagyok vele, hogy bakker ez egy iszonyu helyes srac, mas szemszogbol meg uristen de fura... most akkor mi van? :D
2017. aug. 26. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik exem. Alapvetően szép vonásai vannak, ha szemből láttam, kész voltam a szemeitől, de oldalról... Még gyerek volt, amikor egyszer az arcára esett, azóta kicsit furcsa a profilja.
2017. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok ilyen szituban. :D De úgy néz ki, inkább a "jól néz ki" kategóriába teszem a pasit, mert belsőre nagyon bejövős.
2017. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!