Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok neki eleg jo?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult,probalom roviden megfogalmazni.


Evekkel ezelott o probalkozott nalam, azt mondta szerelmes lett belem elso latasra, de meg fiatalok voltunk es nem igazan tudtam megfeleloen kezelni a kozeledeset. Aztan nehany het probalkozas utan feladta es azota csak max.koszono viszonyban voltunk, vagy meg annyi sem.

Nehany honapja teljesen veletlenul egy szorakozohelyen elkezdtunk beszelgetni, aztan facebookon is napi szinten irogattunk egymasnak, de csak altalanos dolgokrol.Probaltam neki felhozni, hogy mennyire sajnalom, ahogy regen viselkedtem vele, de mindig haritott es egyszer azt irta o mar nem is igazan emlekszik ra. Hetekig vartam, hogy hivjon el valahova, de persze nem tette. Aztan nagy nehezen osszeszedtem a batorsagomat es elhivtam "spontan moziba", amire azt valaszolta, hogy jelenleg nem fer bele az idejebe, de majd valamikor osszehozzuk. Aztan ket nap mulva kitette facebookra, hogy a haverjaival nezi ugyanazt a filmet,amire en hivtam. Egy kozos ismerosunknek emlitettem a dolgot es azt tanacsolta, hogy adjam fel,mert jobb lanyokhoz van szokva. Ami igaz is. Nem vagyok csunya, csak atlagos. Viszont ot korbe veszik szebbnel szebb lanyok es hat, nagyon nem vagyunk egy szinten.

Csak kozben en teljesen beleestem es egesznap csak ra tudok gondolni. Percenkent 50x nezem meg, hogy elerheto e es hogy nem jelenik e meg a harom pont alul,hogy eppen ir nekem. Amiota lerazott nem beszeltunk, nem is keres egyaltalan.

Tudom, hogy megerdemlem, mert anno kb.ugyanezt csinaltam vele es megis mit vartam? De azota eltelt legalabb 5 ev es nem ertem, hogy miert nem kaptam tole legalabb eselyt, mert rengeteg kozos temank van, hasonloan gondolkozunk es a humorerzekunk is egyezik. Nem tudom elkepzelni, hogy valaha is talalok hozzafoghato fiut. Annyira kedves, aranyos es figyelmes,hogy azt hittem eddig ilyen nem is letezik.

Mit csinaljak,hogy ne fajjon ennyire a visszautasitasa? Es hogyan tudnam vegleg elfelejteni?

Masra se tudok gondolni csak, hogy milyen es mekkora barom vagyok,amiert regebben nem tudtam ot megfeleloen ertekelni, pedig akkor is nagyon tetszett,csak rossz donteseket hoztam.


Barmilyen tanacsot szivesen fogadok.


2017. aug. 28. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A feledés jön ne koncentrálj rá tronok harca uszás
2017. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem emlékszik rá. Ha egy ember kvázi szerelmes lesz a másikba, bevallja, és attól a valakitől kap egy visszautasítást, azt egy életre megjegyzi.

Ez olyan mintha felperzselnék az embert belülről, főleg mivel írod, akkor is tetszett már számodra, amit nyilván nem tudtál palástolni, és azért volt az illető ilyen nyílt, mert látta rajtad, hogy érdemes kockáztatnia. Felpiszkáltad, beléd zúgott, aztán meg belerúgtál. Sajnos azt kell mondjam, ilyen történetek után akkor sem jönne veled össze, ha te lennél az utolsó nő a Földön.

Azt mondjuk leírhatnád, hogy mi volt a te akkori döntésednek az oka?

2017. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te miert erdemelnel eselyt ha o sem kapott?
2017. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán rossz emlék vagy neki. Szerintem ha most is bejönnél neki, akkor azért adna egy esélyt, de tuti hogy másba szerelmes ezért nem foglalkozik veled. Felejtsd el!
2017. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi #4, de erre sikerult magamtol is rajonnom, a kerdesem pont az, hogy hogyan felejtsem el?


#2 Nem tudom mi volt pontosan az oka,szerintem nagyon gyerekes volt meg a gondolkozasom.


#3 Teljesen jogos kerdes.

2017. aug. 28. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

És ez a gyerekes gondolkodásmód miben merül ki?

Mert nyilván ha tetszett neked, akkor a nemi vonzalom meg volt.

2017. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint a kamoszodó kamaszadó...

Fogd fel, hogy ez most nem...és fogadd el, mert sehova nem jutsz, ha gyötröd magad.

2017. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!