Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza fogadjam? (Elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fogadjam? (Elég hosszú sztori)

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt össze jöttem egy sráccal. Akkor én voltam 16 ő 15. A 2 év alatt iszonyat sok mindent megéltünk. Tegnap volt a 6-dik szakításunk. Én dobtam. Főleg azért mert nem hagyott nekem szabad teret, piócává vállt. A férfiassága úgy el tűnt mint a kámfor. Lassan már én védtem meg őt nem ő engem. Plusz fél az apjától amit teljesen meg is értek mert tényleg egy idióta, de lassan ő is felnőtt ember, ki kell nyitnia a száját, ezt meg is mondtam neki. Ma találkoztunk és én részegen a 2 éves idegességet feszültséget meg mindent kikiabáltam neki. Az a baj, hogy még mindig nagyon szeretem és szerintem ez nem is fog változni. Már esküvőt meg gyerekeket terveztünk és még mindig tervezzük. Még sírt is a találkozón. Nem merem vissza fogadni, mert anyámék úgy látják, hogy ő teljesen el nyom engem, buta, gyerekes, csak teher nekem. Nem mondom, hogy nincs igazuk, de akkor is szeretem. Azt mondta most meg fog változni. És nem csak mondta hanem már meg is tette az első lépéseket. Visszafogadnám komolyan, de nagyon félek az itthoniaktól. Hogy megint kiabálnak velem, megint eltiltanak tőle stb stb elég volt ez két éven keresztül nem kell több. Tudom, hogy már nagykorú vagyok és ez az én döntésem, de nálunk nem így megy. Még a harmincas bátyámnak a dolgaiba is beleszólnak. Nem tudom mit tegyek!?

2014. okt. 27. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
én a 6-dikk szakátís után már kirugnám végleg more
2014. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

" én voltam 16 ő 15, a férfiassága úgy eltűnt mint a kámfor " még csak most kéne megjönnie XD


minek vagy egy idiótával, találhatsz jobbat is gondolom


ennek a kapcsolatnak már nem lesz jövője hallgass a szüleidre, egy ilyen nyominak ne szülj gyereket, előtted az élet, hagyd a p* csába

2014. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a "meg fog változni"nál nagyobb hazugság nincs a világon
2014. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha visszafogadod éreztesd vele hogy változások lesznek mert ha nem teszed továbbra is a gát lesz mely nem enged téged csobogni és ha jön egy katasztrófa összerombolódik. Ha viszont végleg ott hagyod lehetőséged nyilik talán egy jobb kapcsolatot teremteni egy jobb emberrel, de az hogy 2 évet együtt jártatok komoly emlékeket fog fűzni hozzá ezáltal szomorú emlék lesz. Én csak segítek meghozni a választás,a döntés a tied ez meg nem az én életem.
2014. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
hejes 16 évesen igy is kell gondolkozni játszotok egymással gyerekek meg játszátok a nagymenő 10 éve házasok szenvedést bátok meg én ettől háynok
2014. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Választod azokat a családtagjaidat akik helyetted szeretnének dönteni (ha nem ez lenne, nem szólnának bele a bátyjád életébe, és nem azon izgulnál, hogy mennyit fognak veled vitatkozni) vagy választod azt aki a szívedet megdobogtatja, aki bár nem a legtökéletesebb ember -mint ahogyan senki sem, de vele tudod elképzelni az esküvődet és a gyereke(i)det.

A férfiak később érnek -tény vagy már közhely?- de szerintem sokkal jobb egy szerető éretlen fiú oldalán lenni, mint a szüleidében -főleg ha már elszeretnél költözni...

Bocsánattal tartozol neki, és ő is neked. Beszéljétek meg, sok sikert! :)

2014. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!