Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az olyanok osztják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyanok osztják az észt, akiknek soha nem volt semmilyen értelmes kapcsolata?

Figyelt kérdés

A környezetem tele van olyan emberekkel, akik ilyen moslék kapcsolatokból ugranak a másik moslék kapcsolatba.

Megcsalás hegyek, egymás megalázása, kibeszélése, kétszínűség stb!

De büszkék magukra, hogy nekik van/volt valakijük! Nulla EQ-val rendelkeznek, az empátia számukra ismeretlen fogalom, mégis ők akarják megmagyarázni hogyan kell csajt vagy pasit felszedni, és milyen a "NORMÁLIS" párkapcsolat :D Sőt le is ugatják a másikat, ha be mer szólni hogy ácsi, lehet hogy egyáltalán nincs igazad.

És ami a legszomorúbb, hogy az ilyen pojácák példáját követik egyre többen.


2017. aug. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindennel igy van. 16 evesen amikor elkezdtem a szakmamat tanulni fel ev utan azt hittem mar minden tudok :D Tobb mint 10 evvel kesobb mar tudom hogy csak egy nagyon kis reszet ismerem de errol tinikent nem tudott volna meggyozni senki. Igy a parkapcsolatokkal is, csak van aki elete vegeig hulye marad.
2017. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező azért, mert ezt akarják a tömeggel beetetni. Megy a TV-ben a Éjjel-Nappal Budapesttől a Pumped Gabóig minden alja műsor, retardált sztárocskákkal, és a buta tömeg meg ezt tartja menőnek, trendnek. Mert hát az milyen vagány. Szerintem a legnagyobb gond az, hogy ma akik a TV-ben szerepelnek,egyszerűen genetikai hulladékok a legtöbbje.
2017. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mit csodálkozol? Éjjel nappal Budapest, pumped gabo korában?
2017. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A gyakori kérdések egész párkapcsolat rovata is erről szól. Álomvilágban élő társfüggő szerencsétlenek, meg 23 éves kislányok adnak párkapcsolati tanácsokat.
2017. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
abba se szorult túl sok értelem, aki életkor alapján ítéli meg a hozzászólásokat. egy 10 éves is adhat tanácsot, ha jó tanácsot ad. nem azt kell nézni ki mondja, hanem hogy mit mond.
2017. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nem tele van megmondó emberekkel.



Munkahelyemen egy olyan csaj osztja az észt minden nőnek, hogy "nehogy már azzal a sráccal kezdj", akinek 10 éve nem volt semmilyen kapcsolata (még egy éjszakás sem, és erre büszke).


De mivel ő a társaság központja, ezért a fiatal kiscsajok mindegyike ott csüng a szavain.


Barát társaságban is van egy ilyen csaj, igazi szűzk'rva típus, de ha egy lánynak pasija lesz, akkor rögtön jönnek a tanácsok (és az aljas formában, sosem azt mondja, hogy ne kezdj vele, hanem ilyeneket, hogy "te tudod, de aztán majd ne sírj nekem", és társai, semmi egyenes indok, csak a bogár elültetése)

2017. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik van erre a legtöbb idejük. Aki boldog kapcsolatban él, az nem ezzel fogja tölteni az idejét
2017. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Aha, szóval te valami okoskodó tini lehetsz. Szerinted egy gyereknek mekkora élettapasztalata lehet úgy mégis? Mi alapján adna tanácsot? Orvostanhallgatóként sem pofázik bele az ember a sebész munkájába. Tudás, tapasztalat...
2017. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!