Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A molett nők tényleg jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett nők tényleg jobbak az ágyban? És párkapcsolat szempontjából is jobban oda teszik magukat?

Figyelt kérdés
Molett nem egyenlő az extrémen elhízott igénytelen nőkkel.
2017. aug. 28. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

:D :D :D


Kamu!!! Ennyi ész, hogy szorulhatott bele egy emberbe? :D


A kapcsolat és a szex minősége nem a testsúlytól függ. Na jó, max a szexnél mert ott azért nagyobb tömeget kell mozgatni és ők kevésbé mozgékonyabbak mint akik vékonyak.


A testsúly hogy függ össze azzal, hogy most valaki odateszi-e magát a kapcsolatba, vagy sem?

Értelmes választ tudsz erre adni, te nagyon okos kérdező?

2017. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az általánosítás. Eleve, kinek mi jön be. Lehet h aki neked jó az ágyban, az nekem nem. És azt sem hiszem, h ez a testalkattól függ..
2017. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

volt egy molett párom, ő igazi démon volt az ágyban.


azt gondoltam, hogy igaz a mondás, hogy jobban odateszik magukat, így mikor később másik nővel adódott lehetőség, nem visszakoztam. na ő az a típus volt, aki "jaj, nem veszem le a felsőm, mert meglátod a hasam".


azóta nem erőltettem

2017. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
En nem vagyok vekony, viszont az agyban nem csinalok semmi extrat. Meg ugy en bloc szerintem nem teljesitem tul magamat a parkapcsolatomban sem. A parom szeret, akarmit csinalok, pedig nem olyan ferfi aki ne tudna egy het alatt becsajozni, ha nem lennek. Szerintem nem eppen a testsulyon mulik, hogy mennyire megy at valaki csicskava.
2017. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez személy, nem pedig testalkat függő.Mondjuk az aktivitásomea nem panaszkodtak, pedig nem vagyok egy slankság és tetszettem már 1-2 olyan pasinak,aki megéri az ajtó csapkodást.
2017. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Lehet jobban "odateszik" magukat, mert molettek... Ekkora hülyeséget!
2017. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!