Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondot jelenthet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot jelenthet párkapcsolat szempontjából, ha fiatal lányként saját házzal rendelkezem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire veszekedés tárgya, hogy adott esetben hol lakjon a jövendőbeli család. Ha már van egy ilyen lehetőség, miért ne használnánk ki? De mi van, ha ezzel belegázolok jövendőbeli férjem-uram egójába? :D
2016. okt. 27. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt örülnék. Ez egy jó indulás, s Neked is jelenthet könnyebbséget, hogy van honnét elrugaszkodni.
2016. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz lassan (ha igy haladunk joooo lassan :D), de a baratomat egyaltalan nem zavarja, orulunk mindketten, hogy nem kell majd alberletre szorni a penzt es megmarad egy csomo.
2016. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez maximum akkor jelenthet problémát, ha az illetőnk jó munka helye van, és messze van a lakásodtól. Ez okot adhatna arra a felvetésre is akár, hogy adjátok ki ezt albérletbe, és ti vegyetek ki közelbe egy albérletet, ami vitához vezethet.

De egyébként alapjáraton mindenki örülne egy ilyen lehetőségnek :)

2016. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. okt. 27. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem az olyan Nőt, aki eltartja magát.
2016. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Később lehet belőle gond, mivel ez csak 10 vagy 15 év után lehet esetleg közös tulajdon.

Úgy meg, hogy nincs tulajdona, egy komoly férfi nem szívesen kezd veled. Ami pénze van, az ugye elmegy a házra, rád és a gyerekre is - míg, ha gond van, válás után földönfutóként mehet el, egy fillér nélkül, ÉS még tartásdíjat is kell fizetnie.

Akkor már egyszerűbb, ha egyenesen a Dunába ugrik.

Ezen minden normális ember el fog gondolkodni, aki téged választana.

Az ego pedig csak ez után jön.

2016. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég gond. Ilyen helyzetben vagyok, sok volt a vita ezen a volt párommal, hogy ő ebbe meg abba belead, mégsem lesz az övé. De én sem akartam mindent egyedül fizetni, hiszen ott lakott, használta... Minden hónapban számláknál, vagy ha valami bedöglött vagy újítani kellett egymásnak ugrottunk. Az az ideális megtapasztalva, ha van a párodnak is és csináltok kettőből egyet. Vagy nulláról építkeztek. Akkor az valóban közös.
2016. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Eleg unintelligens hozzaallas, ertelmes emberek ezen nem tudom, hogy tudnak veszekedni. Ha ott lakik, a rezsibe nyilvanvalo, hogy beszall, tok mindegy, kinek a neven van a lakas. Alberletben sem hisztizik az ember, hogy o ezt nem fizeti mert nem a tulajdona :DD Pedig ott joval nagyobb osszegekrol van szo. Es egy atlag budapesti lakas rezsije maximum 30K korul lehet, ez felesben kb jelentektelen osszeg. Ha elromlik valami, amit kozosen hasznalnak, mindket felnek erdeke, hogy legyen megjavitva vagy kicserelve. Nem tudom, a paromtol meg soha nem hallottam, hogy valami koltseg ellen tiltakozott volna, hogy o aztan nem fizet mert nem a sajat tulajdonarol van szo, szep is lenne egy olyan ferfi, aki igy all hozza a dolgokhoz :) Egyedul a hitelre tudom azt mondani, hogy aki egyedul vette fel, jogos, hogy o fizeti. De az en parom pl ilyen esetben magara vallalna mas koltsegekbol egy picit tobbet.
2016. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Akkor a te párod igazán kivételes ember lehet. És irigyellek az alacsony rezsiköltégedért ;-)
2016. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!