Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elvárnak ilyen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elvárnak ilyen olyan szakmákat, diplomákat, munkákat azok miért nem értik meg, hogy ezekbe nem lehet beleszeretni?

Figyelt kérdés
Egyik barátom társkeresőzik és talált egy olyan csajt aki nem csak a diplomát várja el hanem a doktorit is. Mire jó az ilyen pszichopátiás viselkedés? Abba nem gondolnak bele az ilyen emberek, hogy nem a munkájába és nem is az elért eredményeibe lehet beleszeretni, hanem a saját lényébe az emberi értékeibe? Szomorú, hogy van ilyen.
2017. aug. 28. 22:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
#8: realon végeztem, mérnök vagyok, és szerencsére a pasik 99%- ka nem volt szakmailag elutasító a nő évfolyamtársakkal.
2017. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként engem nem zavar, ha egy nőnek vannak szakmai/anyagi elvárásai. Addig, amíg maga is letett valamit az asztalra.


Amikor "jaj nem tudtam befejezni a főiskolát, de majd visszamegyek", vagy "elvégeztem egy óvónő képzőt, de nem szerettem, így most 130 nettóért valami alapszintű adminisztratív munkát végzek", de közben a férfinek legyen 2 diplomája, legyen nettó 500 ezre, lakása, miegymás... Na ez elég visszataszító


(Ahogy az is, hogy 30 feletti férfinek legyen lakása, mert különben gáz, de közben a hölgyike otthon lakik, mert annyit nem keres, hogy egy albérletet kivegyen.


Van lakásom, de mikor ezt a dumát meghallom az otthon élő nőktől, akkor inkább elköszönök)

2017. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
#8: az olyanok, mint te mindig felbosszantottanak. Vizsgákon mindenki mellem akart ülni, nem azért mert olyan kellemes társaság vagyok, illetve élőben igen, hanem nem atakartak menni a vizsgán, és tudták, én tudom, amit ők nem igen. Az himsovinszta alakokat nem bírom. Bár nem erdekel, mert a szakmámban munka alapján ítélnek. Főleg latatlanban. Nem csak a szőke nőt látják.
2017. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem sokára diplomázok és mindig annyi elvárás volt,hogy érettségi vagy valami szeretett szakmája legyen.Azért ne diplomázzon le,mert csak akkor tud valami elkényeztetett picsuszos jogászcsajt/orvosis csajt (aki önerőből végzett ezeken a szakokon,ne vegye magára) dugványozni,az szánalmas.Magáért akarjon már az ember elvégezni egy szakot, ne más miatt!
2017. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell vele megismerkedni :) ennyi. Lehet integetni neki a hűvös kocsiból amikor vár a villamosra a 6. Kerületben és mindjárt kizsebelik meg izzadt emberek dorgolodnek hozzá és menni tovább a kulvarosba a zöldbe :)) ő ott jól van a doktorijaval te meg jól vagy az onallosagoddal.
2017. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%
Az egyik válaszolónak tényleg igaza van, így akarja kezelni a csaj a saját önbizalomhiányát. Nem ért el semmit, nem néz ki jól (legalábbis ezeket hiszi magáról) ezért egy másik emberre építkezik. Pszichológus kéne a hölgynek, nem párkapcsolat.
2017. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én pont azért támogatom az alapjövedelmet, hogy ne kelljen senkinek se szarul élnie, mindenkinek járjon legalább havi 100 ezer forint. Így enyhíteni lehetne az egyenlőtlenségeket, kevesebb szorongó ember lenne és ezzel növelhető lenne a gazdaság is. Csak a sok idióta magyar az elavult kádárista munka alapú társadalomban hisz és úgy gondolják az ér valamit aki letett valamit az asztalra, ez egy igazi buta, szellemtelen, proli gondolkodás.
2017. aug. 29. 05:24
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez a politikai duma hogy jön ide ?
2017. aug. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sose volt diplomás párom (én az vagyok), de még arra se éreztem késztetést, hogy beleszóljak abba, ki milyen szempontok alapján választ magának párt. Nekem is volt olyan szempontom, ami másnál kicsapná a biztosítékot, nekem meg fontos. De kb pont leszarom, ki mit gondol az én párválasztásomról.
2017. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, de azt már igen, hogy művelt legyen valamilyen szinten és ne ilyen hülyeségeken agyaljon.
2017. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!