Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szürke egér típusú, csöndes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szürke egér típusú, csöndes, szerény, jókislány lányokra tényleg jellemző, hogy őrült, perverz dolgaik vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki ismer ilyen lányokat vagy a suliból, vagy munkahelyről... Az a típus, aki csöndben meghúzza magát, mintha ott se lenne, szerény, és semmivel sem tűnik ki a tömegből (illedelmesen viselkedik, nem káromkodik, nem iszik, nem cigizik, nem festi a haját, nem sminkel, szolidan öltözködik).


Az ilyen lányokra tényleg jellemző, hogy őrült, perverz dolgaik vannak (amiket ösztönösen így titkolnak, mert a nyilvánosság előtt nem lehet felvállalni)?


2017. aug. 29. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is megismerkedtem 1 ilyen lánnyal,mert komoly kapcsolatot szerettem volna,gondoltam ez biztos egy ilyen rendes lány,mert visszafogottan nézett ki...Aztán kiderült 25 éves korára 22 különböző férfival feküdt le és többször megcsalta az aktuális barátját. Egy átlagos inkább kicsit csúnyácskának mondható visszafogottan kinéző lány.
2017. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!