Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve visszautasított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve visszautasított, változtak a körülmények, most próbálkozzak újra?

Figyelt kérdés
Egy éve szerelmet vallottam egy barátomnak, aki visszautasított azért, mert neki a vékony lányok jönnek be és nem szereti, ha gyerekesen öltözködik és viselkedik egy nő (azért igyekezett rendesen, kedvesen tudtomra adni, de ez a lényege és akkor is fájt). Most 23 vagyok, lefogytam, egyre inkább szoknyát, ruhát veszek magamnak, most már szeretem is. Komolyabb vagyok, leszoktam az animékről és szuperhősökről is, ráadásul munkát is sikerült vállalnom, meg nem viselkedek úgy, mint egy tini. A srác még mindig nagyon tetszik. Akkor beszéltünk utoljára, azóta nem is láttuk egymást. Csak ő járt a fejemben, miatta változtattam magamon. Szerintetek próbáljak újra kezdeményezni? Ha ráírok, egyből rájön, hogy milyen szándékkal, ha csak általánosságokról kezdek vele beszélgetni?
2017. aug. 29. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"miatta változtattam magamon."

Ahj. Te amúgy boldog vagy így? :(


21/L

2017. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva igen. Dagi voltam és nem szerettem magamat, most jól érzem magamat a bőrömben. Felpróbáltam pár napja egy régi felsőmet, amin superman embléma volt és már elszörnyedtem tőle, amikor pedig egy piros ruhát veszek fel, azt imádom, sokkal elegánsabbnak érzem magamat és úgy érzem olyankor, sugárzik belőlem a nőiesség, amit én imádok. 23 évesen pedig a felelősségvállalás, a munka, hogy legyen saját keresetem már bőven esedékes volt. Szerintem nagyon jó, hogy ebbe az irányba változtam, most sokkal jobban szeretem magamat, mint akkor.
2017. aug. 29. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad miatt kellett volna változni! :)

Ráírhatsz,de ne erőltesd a randit,ne mond neki,h lefogytál,h nem vagy gyerekes,semmi ilyesmit.

Írd neki valamiről eszedbe jutott,gondoltad megkérdezed mi újság vele,hogy van...stb!

2017. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, bár én nem tenném, ha már egyszer visszautasított. És ahogy más is írta, nem túl jó, hogy az ő kedvéért változtál meg és nem azért, mert igényed volt a változásra.
2017. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Ha csinos nő lettel, kapsz mást is
2017. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozz nála, sikerülhet.

De mit tud eza pasi amúgy, hogy miatta változtàl?

2017. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam a sztoridon, mert hasonló cipőben voltam én is. Visszautasítottak, mert gyerek voltam, duci is voltam. Lefogytam, megkomolyodtam stb. Akkor újra megkerestem a pasit, mert nem tudtam kiverni a fejemből. Nem nyomultam, nem csináltam semmit, csak beszélgettük. Aztán elhívott egy találkozóra. Ennek 15 éve, azóta együtt vagyunk. ;) szóval én azt mondom, hogy hajrá!
2017. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!