Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasított, próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított, próbálkozzak vagy adjam fel? Csak azért nem akarta mert mindenki ott volt vagy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
vagy egy srác egy ideje flörtölgetünk de eddig nem volt semmi. együtt voltunk egy házibuliban. mindenki a egymáshátán aludt én meg mellette kötöttem ki. részeg voltam ígyhát bebujtam a takarója alá simogattam csókolgattam és egyszer csak visszacsókolt... erre én letepertem és elkezdtem levenni a nadrágját mire ő NE! NE IGY!
2011. aug. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastál a sorok között.. ne ÍGY.. -> máshogy szeretné :D
2011. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az mi már hogy így letámadod.. szerintem én is visszautasítottam volna, akármennyire tetszik a csaj.. azért az így elsőre kicsit sok, ha nem egyéjszakást akarok, hanem hosszútávú kapcsolatot..
2011. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előzőkkel értek eggyet.
2011. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne így-tehát ne részegen. Ezt én így értelmezem.
2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hosszút akarok de nagyon vonzódom hozzá.. és simétlem részeg voltam:)
2011. aug. 19. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarja, csak nem részegen, nem mások előtt.
2011. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet h látta mekkora ribanc vagy, és elment a kedve tőled.
2011. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csávó tiszta b*zi ha nem vagy AIDS-es vagy k*rva ronda akk tényleg b*zi xD
2011. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!