Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Visszaolvastam a barátom egy beszélgetését sokkal visszamenőleg. Egy lányról van szó, azt mesélte róla, évekkel ezelőtt társkeresőn találkoztak, randiztak, aztán a lány visszalépett, egy idő után kibékültek, azóta néha beszélnek, barátja van. De a beszélgetésben az összejövetelünk előtt többször úgy bókolt neki, mint senki másnak. Hogy meseszerűen gyönyörű, meg hogy az arca olyan de olyan szép, hogy ha oda kerülne, a híres színésznők felét letaszítaná a trónjáról. Ezt a színésznős dolgot többször is írta, volt hogy csak annyit, hogy olyan szép, mint egy színésznő. Újra meg újra írta, milyen szép az arca, de persze az alakja is tökéletes a számára. Tudom összejöttünk, velem van, tetszek neki, imád, annak a lánynak barátnője van, de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy mennyire de mennyire oda van azért a lányért. És nem csak a külsejéért! Elfelejtettem írni, de olyan bókok is voltak, hogy olyan okos vagy, az egyik legokosabb ember akit csak ismerek, meg hüledezett a csaj memóriáján, milyen éles. és persze a személyisége is tuti szimpi neki, ha már beszélgettek. Írta is hogy milyen aranyos. Meg hogy milyen szerencsés a barátja, ez többször is volt. Meg tök bizalmas volt vele, megnyílt neki. És a lány is neki. Nem tudom... Nehéz megemészteni. Szerintetek?
2017. aug. 29. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fVszt turkalsz a parod multjaban, ha nem tudod elfogadni azt.
2017. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Még sincs vele! Vajon miért? Sok beszédnek sok az alja.
2017. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem neki nehezebb volt megemésztenie, hogy ennyi seggnyalás után sem kellett a csajnak szóval felesleges felhoznod ezt neki. Nehogy már megköveteld rajta, hogy a barátod előtted milyen bókokat mondott egy lánynak.

Ez már tényleg az agyrém kategória. :D

2017. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kàr hogy nem jött neki össze. Ahogy olvasom itt ezt a shitet sajnàlom a csókàt hogy csak ez jutott neki.
2017. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Milyen veled a nemi élet kérdező?
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább azon akadok ki, hogy a barátod régi levelezéseit olvasod.
2017. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Most mondanám, hogy felejtsd el, amit olvastál, mert még előtted történt, de az írásod alapján nem fog sikerülni. A barátod az egyetlen, aki ki tudja verni ezeket a fejedből (jó, ez túlzás, hiszen a saját önbizalmadért neked is sokat kell tenni), úgyhogy valld be neki őszintén mit érzel most. Ha erős a kapcsolatotok, akkor ez a beszélgetés meg fog téged nyugtatni, ő meg nem fog teljesen kiábrándulni belőled, mert turkáltál a cuccaiban.
2017. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csudának olvasgatod a párod régi üzeneteit, az a múlt, előtted történt, nem kell már azzal foglalkozni. Ha meg azokat mondta volna annak a lánynak, amiket neked szokott, akkor meg az lenne a baj.

Felejtsd el amiket olvastál, és ne tegyél ilyet többet a saját érdekedben. Az már a múlt, ne foglalkozz vele.

2017. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És hogy olvastad vissza? Nyilván nem szűz volt a pasid. Ott borul a dolog, hogy hogyan fertel hozzá a beszélgetéshez. Semmi közöd hozzá.
2017. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem? Foglalkozz a jelennel, és a kapcsolatra koncentrálj...
2017. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!