Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha a párotok rákérdezne hűségesek vagytok-e?

Figyelt kérdés
Ha megmagyarázná azt is miért fordult meg ez a fejében, és az eseményeket is felsorolná, amik odáig vezettek, hogy gyanakodni kezdjetek.
2016. jan. 8. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz rózsás a helyzet, de ha bizonytalannak érzed magad, akkor mindenképp jobban járnál ha rákérdesz...
2016. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ki, mert lehet tényleg gyanúsak az esetek, mondjuk a feltételezés akkor is rosszul esne, de nem akadnék ki. Én hűséges típus vagyok és ha nem tud bennem megbízni és nem tudok mit tenni akkor valószínű, hogy a féltékenykedés és bizalmatlanság előbb utóbb véget vet a kapcsolatnak.


22F

2016. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki, megbeszélném vele és megnyugtatnám. Bár valahol rosszul esne, hogy megkérdőjelezi a szeretetem.
2016. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem elhanyagolható, hogy miért vonta ezt kétségbe.
2016. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem akadnék ki, mert van előzménye. Az egyik exemet megcsaltam, mentségemre legyen mondva azonnal szakítottam vele, mert leesett, hogy már csak a megszokás miatt voltunk együtt, amúgy egy kalap kutyagumit ért addigra a kapcsolatunk. És a mostani páromnak erről meséltem, tehát tud róla, hogy volt olyan pont az életembe mikor nem voltam hűséges. (ő kérdezett erről, én válaszoltam, nem szépítettem a dolgon.) De abból az esetből rengeteget tanultam és soha többé senkivel se tenném meg. Előbb szakítanék és nem utóbb. Már nem kell a felismeréshez egy másik ember.


Szóval ha benne felmerülne, hogy újfent nem vagyok hűséges nyugodt szívvel tudnám megnyugtatni, hogy csak képzelődik és logikus és valós válaszom lenne az eseményekre, amik alapján erre a következtetésre jutott.


De ha vaj lenne a fülem mögött (esetemben kizárt, de hát gondolom a te párodról van szó), lehet felháborodnék és kiakadnék. Sajnos ebben az esetben nem tudok más fejével gondolkodni, hisz saját tapasztalatom van és csak önmagamról tudom véleményt nyilvánítani.

2016. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak úgy, teljesen ok nélkül feltételezné ezt, és egyszer csak, mindenféle magyarázat nélkül felém szegezné a kérdést, az bántana.

De ha úgy történne, ahogy a kérdésedben leírtad, tehát megmagyarázza, miért merült ez fel benne, illetve a gyanús eseményeket is, akkor egyáltalán nem akadnék ki. Próbálnám megérteni a nézőpontját és elfogadnám, ha valóban gyanút kelthetett a viselkedésem és elmagyaráznám neki, mi miért történt, mi volt a hátterében annak, amit ő hűtlenségként próbált azonosítani.

2016. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos viccesen válaszolnék :D
2016. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs rá oka gyanakodni, jól esne, hogy ragaszkodik hozzám és hogy csak vele legyek. Ha meg lenne, hát akkor süllyedjek el szégyenemben.
2016. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az én párom amúgyis féltékenyebb típus,(mondjuk engem nem zavar annyira,sokszor én is az vagyok)volt már hogy ha elég jól elbeszélgettem egy haverjával,rámosolyogtam stb akkor rákérdezett hogy tetszik nekem(mondjuk nem vádlón,csak egyszerűen)és volt-e esetleg valami? Hát kicsit rosszul esett,de nem akadtam ki.
2016. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!