Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran érdeklődtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran érdeklődtök régi szerelmetek, exetek után úgy hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran kerestek rá facebookon vagy bármely más oldalon kíváncsiságból az exeitekre, régi szerelmetekre?


Úgy hogy kapcsolatban vagytok és miért?

Kötődésből vagy puszta kíváncsiság?



2017. jún. 5. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
minden szülésnapján felköszöntöm
2017. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
soha
2017. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Szülinap névnap esetleg amikor eszembe jut. Azért mert becsülöm őt mint ember és érdekel h mi lesz vele. De tény h nem minden exemre vagyok kiváncsi

21L

2017. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Születésnap és karácsony kb.

Ismerősök maradtunk, de anno a szakítás után a követést leszedtem, és ez nekem így jó is, max akkor nézek rá, ha véletlenül beszélünk pár szót.

Barátságból lett nálunk kapcsolat, de nem igazán maradt meg a szakítás után, bár ebben közrejátszott az is, hogy mindkettőnk új kapcsolata féltékeny típus, és megállapodtunk benne, hogy ne feszegessük a határokat. :) Eleinte még többször érdeklődtünk egymás felől, így sok év múltán egyre kevésbé.

Mikor eljegyezte a párját, akkor gratuláltam neki, ennél többet nem nagyon érdeklődöm magánélet iránt.

2017. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csupán egy exem van akivel békében váltunk el, és valamilyen szinten szeretjük tudni azt, hogy azaz ember jól van e, mert jó ember. Általában 2 havonta beszélünk telefonon pár percet.

Nekem is neki is van kapcsolata, sőt neki már gyereke is. sikerült átmennünk barátságba.


De ez 7-ből csak 1-nél sikerült.

2017. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Neha nagy ritkan ha epp nincs jobb dolgom, talan ranezek a FB-n de egyebkent nem erdekel.
2017. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor kiadja face, akk ránézek talán. Fél évente kb
2017. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha. Egyszer írtam neki egy régi közös pénzügy miatt, az is hiba volt.
2017. jún. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én például mondhatni jóban vagyok az első volt barátommal. :D Évekkel ezelőtt jártunk de nem működött közöttünk. Durva sérelmet is okozott nekem. De megbocsájtottam neki. Ő is bocsánatot kért. Sosem voltam belé szerelmes, de emberileg kedvelem. Fura módon ő volt talán az egyetlen férfi az életemben, aki látta bennem a jót, az értékeimet. De hiába, egyszerűen nem vagyunk egymásnak valók. Viszont a szex mindig isteni volt. ;) :D Tavaly tavasszal túl voltam egy durva szakításon. Egy brutális vadbarmot hagytam el, aki bántott engem. Felkerestem az előbb említett első volt pasimat, mondhatni így vígasztalódtam. Aztán most egy év múlva is egy újabb durva szakításon megyek keresztül. Hosszú lenne ezt kirészletezni...Lehet, hogy hülyeség de ismét osszejárok az ominózus expasimmal. :D Változott az évek alatt, kedvelhetőbb lett. Lehet, hogy hülyeség de ő a kedvenc expasim, neki is mondtam. :D Örülök, hogy áll mellettem valaki, aki segít elfeledtetni velem ezt a rémálmot, amin most keresztülmegyek. Ha nem is bújnánk ágyba, akkor is szívesen találkoznék vele. Nekem az is elég, ha csak megölel, amikor feltör bennem a bánat, a kínzó emlékek hada és az érzés, hogy feleslegessé váltam. És mindig megnevettet engem. Ráadásul kedvel engem az anyja is. :D Amikor most átmentem hozzá, az ajtóban állva vártak engem. Hát ki ne örülne ilyen fogadásnak? :)

Egyszóval van bennem érdeklődés a magam módján. :D Néha nem baj, ha múltbeli emberekkel veszem körül magamat.

2017. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!