Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Melyiknek örülnétek 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Melyiknek örülnétek 2. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Barátommal jövő héten leszünk két éve együtt, tavaly nem ünnepeltünk különösebben, de idén azt beszéltük,hogy megtartjuk.

Sajnos kicsit szűkös a pénztárcám így hó végére, szóval két ötletből kellene választanom.


1. Szexi fehérnemű, gyertyák, pezsgő, esetleg rózsaszirom.

2. 24 db minihamburger, mint a 24 hónap, és torta alakban kirakva, tetején egy 2-es gyertyával.


Szóval Srácok, ti melyiknek örülnétek jobban a barátnőtöktől?

Lányok is írhatnak nyugodtan véleményt :)


2017. aug. 30. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az együtt töltött időnek!
2017. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hambi. Desszertnek pedig te.
2017. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én romantikus vacsorát készítek a páromnak évfordulónk alkalmából :) A lényeg a minőségi együtt töltött idő számunkra.
2017. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább az 1.-es verzió.

Bár furán néznék ki abban a szexi fehérneműben.

40f

2017. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kettő közül nyilván az 1-es változat, rózsaszirom nélkül, de a pezsgő nélkül is meg lennék...
2017. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blackfun ***** válasza:
Az egyik nem zárja ki a másikat csak a sorrendet cseréld meg
2017. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első verzió nagyon tetszik én annak örülnék legjobban!

Utána megéhezünk úgy is és jöhet a hambi!!!😉

2017. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már múltkor is kírtad ugyanezt a kérdést, akkor is mindenki írta, hogy ennyi hambinak a fele csak a kukában landolna. Holnap is megkérdezed?
2017. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így sorrendben
2017. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ehhez ismerned kell a másikat! csak így meg. akkor a legtutibb az ajándék, ha teljesen pasidra van rászabva.

én egyiknek sem örülnék, mert nem vagyok "rózsaszirmos" pasi (inkább ostor és bilincs :)

de a hambinak sem örülnék, inkább egy jó véres steak. de ha a pasidat ez lázba hozza, akkor oké.

2017. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!