Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy már nem lenne mit csinálnunk/ellaposodott a dolog, hanem hogy én eddig egy antiszociális otthonülő ember voltam, aki max. a barátaival járt össze, és most, hogy van barátnőm nemigazán tudok mit kezdeni, ötletem sincs.


Az ilyen dolgok, hogy elmegyünk sétálni, mozizunk, néha beülünk enni valahová megvannak, de nyilván ezeket nem lehet állandóan csinálni.


2017. aug. 30. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Programokat kell nézni. Nem tudom milyen városban laktok, de csomó programot lehet találbi
2017. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
😀 hát ha már végképp kifogytál az ötletekből, kérdezd meg, hogy neki mihez lenne kedve 😀
2017. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Debrecenről van szó, de én nem helyi vagyok, szóval nem ismerem a helyet.

Az világos, hogy néha megkérdezem, de nem tehetem azt mindig.

2017. aug. 30. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben ott az állatkert. Ha jól emlékszem, vidàmpark is van benne. Meg a Nagyerdő is szép. Nézzétek meg! Ott a Főnix csarnok. Gondolom néha van ott valami rendezvény. Járjátok végig a múzeumokat. Úgy emlékszem, hogy a református kollégiumnak is van történeti kiállítása. Gondolom a Virágkarnevált kihagytàtok... kövesd, hogy épp hol milyen rendezvény van. Ugorjatok át Hajdúszoboszlóra a fürdőbe. Menjetek el a Hortobágyra. Ott a nemzeti park. Vagy Nagyváradra is átmehettek. A szomszédos települèseken is körbenézhettek. Biztosan vannak múzeumok, kirándulóhelyek. A google jó barátod. ;) vagy előkotorhattok régi útikönyveket. Nézzétek meg, hol mi változott a leíràshoz képest.
2017. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, még eszembe jutott pár dolog. Menjetek el biliárdozni. Amellett, hogy jó játék, szuper előjátèk. Jókat lehet pajzánkodni a golyókkal meg a dákóval. Ráadásul a végefelé néha elég érdekes pózokat kell felvenni, ha lökni akarsz. Ahol van biliárd, ott általában csocsó is van. Érdemes beruházni egy tollaslabda készletre. Amíg még jó idő van, menjetek ki játszani. De a frizbi is jó játék. Esős, otthonülős napokon játszhattok társasjátékokat. A sakk pl.szuper. Sokat megtudhatsz belőle a másik gondolkodásáról. Ha már tudjátok egymásról, mi lesz a másik következő lépése, akkor ismeritek egymást. Az amőba is tök egyszerű játék, de órákat el lehet vele lenni. 1 kockás lap (vagy kicsit több) meg 2 toll kell hozzá. A torpedóhoz is csak kockás lap meg toll kell. Esetleg fejtsetek együtt keresztrejtvényt, sudokuzzatok. A táblajátékokat többen érdemes játszani. Hívjatok át pár havert és mehet a monopoly, activity. Kérdezd meg a szüleidet, hogy a gazdálkodj okosan készletük megvan-e még.
2017. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sportoljatok együtt (menjetek túrázni, futni, biciklizni). vagy szexeljetek.
2017. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!